Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Vėtrungės gimnazijoje – padūzgavimai mokytojams

Vėtrungės gimnazijoje – padūzgavimai mokytojams

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narė, LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė spalio 5 dieną, penktadienį, lankėsi Vėtrungės gimnazijoje mokytojams profesinės šventės proga surengtuose „padūzgavimuose“.

„Kadangi esu neabejinga pedagogams bei mokiniams, nuolat domiuosi švietimo problemomis ir siekiu jas kokybiškai spręsti, todėl negalėjau nepasveikinti Vėtrungės gimnazijos bendruomenės ir įsiprašiau į specialiai Mokytojų dienos progai skirtus padūzgavimus“,- sakė L. Petraitienė.

Keista buvo aktų salėje matyti tik mokytojus, kurie renginių metu dažniausiai atlieka savotiškų prievaizdų misiją. Tačiau penktadienį viskas buvo kitaip.

Gimnazistai savo pedagogams parengė puikią kultūrinę programą – su eilėmis, dainomis ir šokiais. Netrūko nei padėkų, nei savikritikos – mokytojams jaunimas dėkojo itin nuoširdžiai. Tai jautėsi jų tariamuose žodžiuose, atliekamose dainose.

Netikėtai atsidūrus bičių avilyje – taip mokiniai apibūdino savo gimnaziją, pabuvus greta nuoširdžių mokytojų, kurie taikliai pavadinti bitelėmis, nešančiomis nektarą – žinias savo vaikams-mokiniams, apėmė jausmas, kad ne viskas pas mus yra blogai.

Žinoma, šventė su linksmais padūzgavimais nebuvo ta vieta, kur dera kalbėti apie rūpesčius, nuoskaudas ar skriaudas. Todėl gimnazistai gražiai atsidėkojo savo vyresniems kolegoms, atskleidę gražiausius savo talentus. Mokytojai, didesnę savo gyvenimo dalį stovintys prie lentos, priešais klasę mokinių, Vėtrungės gimnazijoje turėjo puikią galimybę pabūti kitoje pusėje, atsipalaiduoti ir pasidžiaugti.

L. Petraitienė, sveikindama gausiai salėje susirinkusius mokytojus, prisipažino atėjusi ne tuščiomis. „Šio įspūdingo dydžio šakočio jums užteks savaitei,“- sakė politikė.

Lilija Petraitienė

LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkė

Klaipėdos m. savivaldybės tarybos narė 

 

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *