Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Važiuojame į Žuvienės virimo čempionatą!

Važiuojame į Žuvienės virimo čempionatą!

Dėmesio norintiems įdomiai praleisti laiką!

Rugsėjo 7 dieną (šeštadienį) Šilutėje vyks Žuvienės virimo čempionatas. Jame dalyvauja ne tik komandos iš Lietuvos ir užsienio, bet ir Šilutės LSDP skyrius. Ir mes planuojame ten vykti, – ne tik bičiuliškai šilutiškius palaikyti, bet ir šalia Šilutės socdemų įsikūrę, draugiškai su jais pakonkuruoti – kieno gi žuvienė bus skanesnė, –  jau buriama komanda čempionato varžyboms.
Visus bičiulius, norinčius šauniai praleisti laiką, prisiragauti nemokamos įvairiausių rūšių žuvienės bei žuvies sriubos, be viso to dar ir smagiai pasibūti ne tik bičiulių rate, bet ir margoje žmonių minioje, prašome registruotis pas Rolandą tel. 8-695-59313 arba Žanetą tel. 8-614-34678.
Laukiame kuo skubesnių norinčių vykti skambučių!
Turintys idėjų – kaip pavadinti mūsų komandą, prisistatymo, apsirengimo stiliaus, žuvienės receptų bei norintys būti aktyviais komandos nariais, o ne tik pasyviais stebėtojais, kreipkitės į Rolandą ar Žanetą.

Šiemet mūsų komandos vadovas Mindaugas Prialgauskas, o virėjas (šefas) – Rolanda Andrutienė!

Organizacinis  komitetas

 

———————————————————————–

Kreipimasis į 2019 m. žuvienės virimo čempionato būsimus dalyvius

Pamario krašto žmonės negali, nemoka ir nenori gyventi be vandens, vėjo ir žuvienės!

Jau vienuoliktą kartą rugsėjo 7 dieną Šilutės mieste šurmuliuos tarptautinis žuvienės virimo čempionatas, kuriame savo meistriškumą demonstruos geriausi žuvienės virimo asai, kovojantys dėl Šilutės mero Vytauto Laurinaičio įsteigto prizo – čempiono žiedo.

Tu gali būti vienas iš jų. Suburk komandą, susirask ne mažesnį kaip 40 litrų katilą ir su savo žuvimi bei receptu tiesiu taikymu skrisk, plauk ar važiuok į Šilutę, prieš tai nepamiršdamas užpildyti dalyvio anketą.

Katilų alėja, daugiau nei pusšimtis komandų, beveik 4 tonos žuvienės po atviru dangumi vienoje vietoje ir nepakartojama žuvienės magija su kurėnų sukeltu rudenišku gaivumu… Ar gali būti kas nors geriau?

Prizų lietus ir bičiulystės sueiga prie žuvienės katilų išlieka ilgam jūsų prisiminimuose. Be čempiono žiedo 3 prizinės vietos tradicinės žuvienės kategorijoje ir specialus Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Virgilijaus Pozingio prizas. Žuvies sriubos kategorijos čempioną savo specialiuoju prizu apdovanos Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus.

Žuvienės virimo čempionatas siunčia žinią visam pasauliui, kviesdamas į savo pamarietišką glėbį.

Čempionato globėja – europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė. Malkos, ugniakurų vietos katilų alėjoje, vienkartiniai termoindai, vanduo ir pamarietiškas šio krašto svetingumas – mūsų, išmonė ir atsivežtinė savo krašto nuotaika – jūsų!

Rudenį mes skaičiuojame ne viščiukus, o žuvienės čempionato katilus ir tai mums suteikia stiprybės visiems metams.

Laukiame ir linkime tiek žiūrovams, tiek žvejams gero vėjo!

Su pagarba
čempionato sumanytojas, organizatorius ir
vyriausiasis šefas Marijus Budraitis

Iškilus klausimams, skambinti mob. 8 686 90 368

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *