Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Tęsiasi I.Šiaulienės globojamas II-asis Tarptautinis muzikos festivalis “Impresijos”

Tęsiasi I.Šiaulienės globojamas II-asis Tarptautinis muzikos festivalis “Impresijos”

Sekmadienio pavakare, išvykusi iš globojamo Vilkyčių ralio kroso, LR Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Šiaulienė dalyvavo koncerte Palangos Gintaro muziejuje, kur tęsėsi  jos globojamas II-asis Tarptautinis muzikos festivalis “Impresijos”. 

Sekmadienį publiką džiugino festivalyje dalyvaujantys Tarptautinių konkursų laureatai, operos dainininkai bosai prof. Vladimiras Prudnikovas ir jo mokinys, garsus menininkas, vienas ryškiausių Eseno Aalto (Vokietija) teatro atlikėjas Almas Švilpa. A.Švilpa – pripažintas bosas, dramatinis baritonas visose vokiškai kalbančiose šalyse. Solistams akomponavo pianistė, prof. Nijolė Ralytė.
Vakarą šiltai, išmoningai vedė bei kūrinius pristatė ir šmaikščiai su publika bendravo prof. V.Prudnikovas.
Vakarą boso arijomis iš R.Vagnerio, W.A.Mocarto, Š.Guno operų pradėjo A. Švilpa. Dėl savo ypač gražaus, spalvingo balso, puikios dikcijos sulaukė dėkingos publikos aplodismentų.
Neatsiliko ir profesorius. Per keturis dešimtmečius parengta virš 30 operos partijų. Palangoje jis atliko boso partijas iš W.A.Mocarto, G. Verdi, M. Musorgskio operų.
Vakaro pabaigoje publika buvo nudžiuginta ir abiejų vakaro solistų atliktomis V. Sasnausko oranžuotomis lietuvių liaudies dainomis.
Vakaro dalyviams už įneštą į “Impresijų” festivalį savąją dalį – meninę ir profesionaliąją patirtį, suteiktą solidumą ir spalvas padėkojo festivalio globėja I. Šiaulienė įteikdama padėkos raštus bei prof. V. Daujotytės “Vartai į abi puses” ir Kovo 11-osios Nepriklausomybės Akto signataro, Europos Komisijos komisaro Vytenio Povilo Andriukaičio “Justino Marcinkevičiaus laikas” knygas.

LSDP Klaipėda inf.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *