Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Tarptautiniame Žuvienės virimo čempionate – ir I.Šiaulienės vadovaujama Klaipėdos socialdemokratų komanda

Tarptautiniame Žuvienės virimo čempionate – ir I.Šiaulienės vadovaujama Klaipėdos socialdemokratų komanda

Rugsėjo 2 dieną Šilutės mažųjų laivų uoste jau 9 kartą šurmuliavo Tarptautinis Žuvienės virimo čempionatas, kuriame tradiciškai dalyvavo Klaipėdos socialdemokratų komanda vadovaujama šauniosios šeimininkės Irenos Šiaulienės su jau yprastu tapusiu šūkiu “Mėgsti žuvienę – rinkis Ireną Šiaulienę!”. Vyriausias virėjas Saulius Palukaitis bei jo išvirta žuvienė konkuravo su pusšimčiu komandų.

Šeštadienį Šilutėje siekta išvirti daugiau nei 3 tonas įvairiausių skonių žuvienės ir ja pavaišinti daugiatūkstantinę publiką. Klaipėdos socialdemokratų komandą, įkvėptos LR Seimo Pirmininko pavaduotojos Irenos Šiaulienės, šiemet subūrė LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė bei LSDP Klaipėdos m. skyriaus “Baltijos” partinės grupės pirmininkė Rolanda Andrutienė. Klaipėdiečiai įsikūrė išskirtinėje žuvienės katilų „alėjoje“ po atviru dangumi – šalia Šilutės rajono socialdemokratų komandos. Emocijų pliūpsnis, magiški kvapai, nepakartojamos akimirkos ir net medinių irklinių valčių – vikingų žalčių lenktynės Šyšos upėje – net lietus nesugebėjo įveikti šventės atrakcijų. Klaipėdos socdemų komandos bei visų čempionato dalyvių nuotaiką skaidrino socialdemokratės Vidos Žukauskės vadovaujamas šokių kolektyvas.

Beje, šiemet žuvienės čempionate buvo galima išvysti ir iš toli matomą LSDP palapinę, lankytojus viliojančią “Laimės ratu” ir prizais, kurią į šventę atvežė LSDP veiklos koordinatorius Arūnas Dudėnas.
Pirmą kartą čempionato istorijoje tarptautinės žuvienės virimo šventės globėja sutiko būti europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė, kuri ne vieną kartą ankstesniuose čempionatuose yra buvusi viešnia ir dalyvė.
Smagu, kad Klaipėdos socialdemokratai eilinį kartą nepabūgo sunkumų ir konkurencijos, priėmė iššūkį ir pademonstravo savo meistriškumą prie žuvienės katilo.

LSDP Klaipėda inf.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *