Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Spauda. Metų jaunimo lyderiu jau antrus metus iš eilės tapo bičiulis Laurynas Gaidelis

Spauda. Metų jaunimo lyderiu jau antrus metus iš eilės tapo bičiulis Laurynas Gaidelis

Šeštadienio vakarą vykusio specialaus renginio metu apdovanoti uostamiesčio savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos rengiamų Klaipėdos miesto jaunimo apdovanojimų laureatai. Metų jaunimo lyderiu jau antrus metus iš eilės tapo bičiulis Laurynas Gaidelis. Sveikiname.

Dešimčiai nominacijų Jaunimo reikalų taryba buvo atrinko po 3 kandidatus. Šiemečių rinkimų metu savo nuomonę galėjo išreikšti ir „Atviros Klaipėdos“ skaitytojai. Jų atiduoti balsai sudarė pusę balų, o likusius skyrė Jaunimo taryba. Balsuojant portale atviraklaipeda.lt iš vieno IP adreso kiekvienoje kategorijoje buvo galima savo balsą skirti tik vieną kartą.

„Branginkite tą gyvenimo dovaną – jaunystę. Tai vertybės, veržlumas, ambicijos. Branginkite tą dovaną ir neškite ją per gyvenimą. Būkite visada jauni“, – linkėjo renginyje apsilankęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, paminėjęs, kad kitą savaitę su jaunais žmonėmis skris į Briuselį, kad bandytų įrodyti, jog Klaipėda verta Europos jaunimo sostinės vardo 2021 metais.

Būtent #ChooseKlaipeda“ tapo Metų jaunimo projektu. Tai Klaipėdos savivaldybės kartu su jaunimu bei jo organizacijomis siekis tapti Europos jaunimo sostine 2021. Šioje nominacijoje dar buvo balsuota už projektus „Ateik po šimtmečio skėčiu“ bei „Šimtmečio giraitė“.

Pilietiškiausia jaunimo organizacija tapo Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos Klaipėdos skyrius.  Be jos šiam titului dar buvo nominuoti „Interact į žvaigždes“ ir Klaipėdos universiteto studentų sąjunga.

Metų jaunimo ambasadoriaus titulas atiteko Klaipėdos savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordiantorei Aistei Andruškevičiūtei. Šiai nominacijai dar buvo nominuota Inga Kulikauskė ir Tumas Linas Kvaraciejus.

Metų jaunimo partneriu paskelbta elektroninių ir buitinių prekių parduotuvė „Technorama“. Šiam vardui dar buvo nominuotas prekybos centras BIG ir sporto klubas „Impuls“.

Nominacijos Metų prisikėlimo kandidatais buvo International Rotaract club, Jaunųjų konservatorių lyga Klaipėdos skyrius ir Lietuvos verslo kolegijos studentų atstovybė. Šis titulas atiteko pastarajai organizacijai.

Apdovanojimas „Metų ryškiausia Jaunimo organizacija“ įteiktas Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų atstovybei. Dėl tokio apdovanojimo dar varžėsi Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ ir Klaipėdos universiteto studentų sąjunga.

Apdovanojimas, liudijantis Metų savanorio vardą, buvo įteiktas Arnoldui Pečiuliui. Kiti du nominantai buvo Antanas Kadžiulis ir Urtė Paulauskaitė.

Metų pozityvu kaip ir pernai buvo pripažintas Edgaras Jefimovas. Kartu su juo buvo nominuoti Lukas Kuizinas ir Agnė Zabrynaitė.

Metų jaunimo lyderiu jau antrus metus iš eilės tapo Laurynas Gaidelis, kuris buvo nominuotas kartu su Ieva Lukauskaitė ir Vaiva Makarauskaitė.

Metų jaunimo organizacija kaip ir pernai paskelbta Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“. Šioje nominacijoje dar buvo balsuojama už Klaipėdos universiteto studentų sąjungą ir Labdaros ir paramos fondą Dvasinės pagalbos jaunimui centras.

Papildoma nominacija – „Metų drąsa“ – buvo įteikta Klaipėdos universiteto studentų sąjungai.

INFORMACIJA

Balsavimo portale atviraklaipeda.lt rezultatai:

Metų jaunimo organizacija

Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ – 375 balsai.

Klaipėdos universiteto studentų sąjunga – 277 balsai.

Labdaros ir paramos fondas Dvasinės pagalbos jaunimui – 200 balsų.

Metų jaunimo projektas 

„Ateik po šimtmečio skėčiu“ – 275 balsai.

„Šimtmečio giraitė“ – 142 balsai.

„#ChooseKlaipeda“ – 452 balsai.

Metų jaunimo ambasadorius

Aistė Andruškevičiūtė – 302 balsai.

Inga Kulikauskė – 151 balsas.

Tumas Linas Kvaraciejus – 290 balsų.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *