Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Spauda. Įžiebta dryžuotoji Klaipėdos eglė

Spauda. Įžiebta dryžuotoji Klaipėdos eglė

Dryžuotos, lyg kalėdinio megztinio raštais išmargintos pagrindinės uostamiesčio eglės įžiebimo ceremonija šeštadienį net ir darganotu oru į Teatro aikštę sukvietė būrius klaipėdiečių, tame tarpe ir garbių socialdemokratų. Šiemet šventės organizatoriai žiūrovams pateikė netradicinių ir modernių staigmenų. Kalėdų eglutės užžiebimas (14)

Ant atsinaujinusio ir įspūdingai išpuošto Klaipėdos dramos teatro fasado susirinkusieji stebėjo įspūdingą 3D projekciją “Kalėdų stebukladariai”, kurioje virtuali realybė persipynė su animacija bei tikrove. Ne vienam atėjusiam į šventę šis reginys paliko itin didelį įspūdį.

Kalėdų eglutės užžiebimas (1)Projekcijos personažų autorius – Lietuvoje puikiai žinomas animacijos kūrėjas Ilja Bereznickas, o eiliuotą tekstą kūrė klaipėdietė Nijolė Kepenienė.

Beje, 3D projekcija bus rodoma ir kalėdinį savaitgalį, gruodžio 25-27 d., nuo 17 val. kas pusvalandį iki vėlyvo vakaro.

Kalėdų eglutės užžiebimas (34)Šventės organizatoriai VšĮ “Klaipėdos šventės” paruošė miestiečiams ir daugiau naujovių. Išplėsta kalėdinių renginių teritorija. Jono bažnyčios skverelyje atidengta šiuolaikiška ir originali prakartėlė – šviečiantis, vitražais margintas kubas, kurį realizavo monumentalistas Darius Vaičekauskas. Šalia miesto rotušės įsikurs kalėdinė mugė.

Šiemet pagrindinė miesto eglė kainavo 22 tūkst. eurų. Iš viso miesto puošyba kainuos šiek tiek daugiau nei praėjusiais metais – apie 115 tūkst. eurų.

Visą mėnesį senamiestyje vyko įvairūs šventiniai renginiai.

http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1/klaipeda/iziebta-dryzuotoji-klaipedos-egle-1418113/

Dianos Jagėlaitės-Čeginskienės nuotr.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *