Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Socialdemokratės diskutavo Elektrėnuose

Socialdemokratės diskutavo Elektrėnuose

LSDMS Klaipėdos klubo pirmininkė Audra Užemeckienė bei pavaduotojos – Vilija Malakauskienė ir Žaneta Skersytė šeštadienį  dalyvavo LSDMS išplėstiniame (taryba + Vilniaus apskrities klubai) tarybos posėdyje Elektrėnuose, kur diskutuota apie politinę situaciją ir regioninę politiką.

Posėdyje dalyvavo LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas, LSDP atsakingasis sekretorius Linas Jonauskas, Europos Parlamento narė, LSDMS narė Vilija Blinkevičiūtė. Į LSDMS įsiliejo naujai susikūręs Šalčininkų skyriaus moterų klubas, kuriam vadovauja Asta Jasionienė.

LSDMS Elektrėnų klubas bei jų šaunioji vadovė Rasa Kanašonkienė ne tik puikiai priėmė iš įvairiausių Lietuvos kampelių atvykusias bičiules, bet ir surengė ekskursiją po Elektrėnų ledo rūmus, kurių ledo stiprumą buvo galima ir išbandyti čiuožiant.

Kaip profesionali gidė A.Užemeckienė, klaipėdietėms surengė ir mini ekskursiją po aplinkinius miestelius. Bičiules sužavėjo ne tik Elektrėnai, kur gyvena daugiau nei 11 tūkst. žmonių, o miestas įsikūręs miškų, ežerų ir Kauno marių apsuptyje, ir čia visiškai nėra bedarbių, nes Kaunas ir Vilnius labai arti… Aplankyti Žiežmariai. Net sunku patikėti, kad šalia galingų didmiesčių galima rasti mažą apsnūdusį miestelį su turtinga istorine praeitimi.

“Kartais netikėtai aplankyti miestai ir miesteliai sužavi savo turtinga istorija ir išskirtinumu. Elektrėnai ir Žiežmariai – puikus pavyzdys”,- sakė A.Užemeckienė.

LSDP Klaipėda inf.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *