Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Socialdemokratai kvietė švęsti Gegužės 1-ąją

Socialdemokratai kvietė švęsti Gegužės 1-ąją
Gegužės 1-ąją dieną, dėka LSDP Klaipėdos skyriaus bičiulių klaipėdiečiai ir miesto svečiai šventė smagiai bei turiningai. Prie prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ vienu metu paminėtos trys datos: Tarptautinė darbininkų diena, socialdemokratų partijos gimtadienis, stojimo į Europos sąjungą bei artėjanti Motinos dienos.

Vakar prie “Akropolio”, kad ir netyčia atskubėję pirkėjai buvo maloniai nustebinti: stūksojo didžiulė scena, būriavosi žmonės bei kvietė kultūrinė-pažintinė mugė.muge

Nuo scenos susirinkusius su gegužės 1-ąja sveikino LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė. Pasaulyje gegužės 1-oji švenčiama jau 128 metus. Tiek laiko praėjo nuo garsiosios Čikagos darbininkų demonstracijos. Šiandien darbininkai nesiejami vien tik su gamyklomis ar apdirbamąja pramone. Laikas pakeitė ir požiūrį, ir reikalavimus.

petraitieneKlaipėdos miesto tarybos narė L. Petraitienė sakė, kad svarbu, jog visi dirbantieji būtų gerbiami ir vertinami už žinias, aukštą kvalifikaciją, gebėjimą prisitaikyti prie laikmečio ir nuolat tobulėjančių aukštųjų technologijų. Ši šventė turi tapti  įmonių padėka miesto dirbantiesiems. L. Petraitienė tiki, jog šventė taps kasmetine bei čia savo veiklą, nuveiktus ir planuojamus darbus pristatys  Klaipėdos įmonių ir organizacijų profesinių sąjungų būrys.

studentaiVakar mini palapinių miestelyje buvo įsikūrę studentai ir aukštųjų mokyklų atstovai. Šventės metu aukštosios uostamiesčio mokyklos ir kolegijos kvietė visus apsilankyti socialinėje mugėje, kurioje pristatė savo įstaigas,  programas ir studijas.

RadzisNuo scenos visus sveikino Vilius ir Violeta Tarasovai, ypač daug gerbėjų dėmesio sulaukė Radži, jį keitė – “Tautinis brandas”. Ypatingai žaismingus ir nuotaikingus pasirodymus šaltoko oro nepabūgusiems žiūrovams skyrė Klaipėdos vaikų ir jaunimo laisvalaikio centrai bei klubai. Valstybinių ir privačių įmonių profesinės sąjungos pirmininkė Birutė Barišauskienė pasveikino aktyviausius narius.

Buslajeva BanevicienePaminėtos Lietuvos įstojimo į ES 10 –osios metinės. Ta proga teisingai į klausimus atsakę žiūrovai buvo apdovanoti ne tik Klaipėdos “Europe direct” informacijos centro, bet ir LSDP Klaipėdos skyriaus įsteigtais prizais. Žiūrovai buvo sužavėti, tad atsakinėdami buvo labai aktyvūs ir užsidegę.

Vakar klaipėdiečiai turėjo neeilinę galimybę pažinti savo miestą iš arčiau. Dalinta informacija kaip Klaipėdą pakeitė struktūrinių ES fondų parama ir lėšos, ir kaip bus panaudojamos šios investicijos netolimoje ateityje.  Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija Vaitkus Pleskovas Dobilinskasmiestiečiams pristatė vykdomus investicinius projektus. Neįtikėtina, bet atėjusieji galėjo pabendrauti su pačiu uosto generaliniu direktoriumi Arvydu Vaitkumi bei padiskutuoti apie tilto į Kuršių neriją viziją. Buvo galima susipažinti su akcinės bendrovės „Klaipėdos nafta“ vykdomu suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo projektu. Renginyje eksponuotas  didžiulis SGD terminalo ir tanklaivio-saugyklos maketas. Į miesto gyventojų klausimus atsakinėjo „Klaipėdos nafta“ specialistai. Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra (KEPA) supažindino su kūrybinio inkubatoriaus „Kultūros fabrikas“ veikla ir siekiais.

 

 
Žaneta Skersytė
Dianos Jagėlaitės-Čeginskienės foto reportažas

2 komentarai

  1. Kiek smagių akimirkų nuotraukose! Kaip gaila, kad nepavyko suspėti į šventę ir man :(

    • Beje, tikiuosi kitąmet turėsiu progą dvigubai sudalyvauti šioje šventėje :)

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *