Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Šėlkim prie jūros – kartu su bičiuliais

Šėlkim prie jūros – kartu su bičiuliais

Vakar pajūrį užplūdo daugybė bičiulių – Giruliuose, jau dešimtąjį kartą vyksta LSDP sąskrydis. Penktadienio vakare įsikurta bei šėlta įspūdingame skyrių prisistatymo-susipažinimo vakare.

Daugybė autobusų, lengvųjų automobilių vakar suko į Girulių stovyklavietę „Žuvėdra“. Socialdemokratų sąskrydis čia vyksta dešimtus metus, tad iš visos šalies kasmet suvažiuojantys bičiuliai DIA_9837čia jaučiasi kone kaip namuose. Kaip juokauja, klaipėdiečiai net iš tolimiausio šalies kampelio atvykstantis bičiulis Giruliuose jau turi savą pušį, prie kurios nori įsikurti stovyklavietę. Ir kas būtų, jei jis jos nerastų…

LSDP Klaipėdos skyriaus komandai teko nelengva misija – įkurdinti gausias delegacijas: iš kai kurių miestų jau atvyko po daugiau nei šimtą dalyvių bei jų gretos žada pasipildyti per likusias savaitgalio dienas. Nameliai buvo užsakinėjami jau prieš mėnesį, skirstomos stovyklavietės.

DIA_0224Visgi lauktas džiaugsmas ir atokvėpis sulaukus svečių atėjo – visi sugužėjo prie sąskrydžio scenos. Čia visų laukė LSDP Zarasų skyriaus atsivežta nepakartojama ir šauni kapela „Sadūnai“. Bičiulių raginti ilgai nereikėjo – linksmi žmonės greitai išsijudino bei noriai šoko, traukė dainas.

Netrukus visus sveikino LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė pasipuošusi kone karališkais rūbais. L.Petraitienė akcentavo, jog šeštadienį visų laukia „Karališkoji promenada“. „Sveikinu visus atvykusius. Linkiu karališkai atšvęsti dešimtąjį socialdemokratų sąskrydį bei elgtis kaip dera didikams. Gražaus savaitgalio ir sėkmės sporto DIA_0322rungtynėse“,- sakė pirmininkė.

Sekė LSDP Klaipėdos skyriaus saviveiklininkų pasirodymas – bičiuliai tikino, jog „tikriems klaipėdiečiams jūra iki kelių, o dangus – iki pažastų“.

Intriguojantis ir įspūdingas buvo Kauno miesto prisistatymas. Susirinkusius sveikino ir šio skyriaus pirmininkė, Seimo narė Orinta Leiputė linkėjusi socialdemokratams tapti ne tik matomais, bet ir girdimais visoje šalyje.

Džiugu, jog visi skyriai buvo išradingi ir entuziastingi – kantriai laukė savo pasirodymo scenoje minutės ir nuoširdžiai stengėsi užburti publiką. Vakaronė buvo linksma ir audringa bei atitiko savo šūkį „Šėlkim prie jūros – kartu su bičiuliais“.

„LSDP Klaipėda“ info

Dianos Jagėlaitės-Čeginskienės fotoreportažas

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *