Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Seimo Pirmininko pavaduotojos sveikinimai Santarvės progimnazijai 40-ojo jubiliejaus proga

Seimo Pirmininko pavaduotojos sveikinimai Santarvės progimnazijai 40-ojo jubiliejaus proga

Spalio 27 d. LR Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Šiaulienė dalyvavo Klaipėdos „Santarvės“ progimnazijos 40 metų jubiliejaus šventėje.

Atvykusius svečius pasitiko progimnazijos moksleivių, jų tėvelių ir mokytojų šventinis šurmulys. Šventė prasidėjo nuotaikingu moksleivių koncertu, mokyklos kino studija parengė buvusių jos auklėtinių, gyvenančių  įvairiausiose  pasaulio šalyse  nuo Australijos, JAV  iki Europos, Kinijos video sveikinimus mokyklai ir savo buvusiems mokytojams.

Progimnazijos  direktorė Laima Vaitonienė  dėkojo atvykusiems svečiams ir pasidžiaugė, kad savo apsilankymu Seimo pirmininko pavaduotoja Irena Šiaulienė parodė išskirtinį dėmesį mokyklos bendruomenei. Suteikdama žodį direktorė akcentavo, kad Irena Šiaulienė „išskirtinė  ir mažais darbeliais, tokiais kaip  parašyti prasmingą ir turiningą sveikinimą Mokytojo dienos proga bei rasti laiko atvažiuoti ir jį perskaityti.“

Irena Šiaulienė sveikindama Klaipėdos „Santarvės“ progimnazijos bendruomenę akcentavo, kad ši progimnazija  „išsiskiria ugdymo įstaigos kultūra, ugdymo paslaugų kokybe, kūrybiškumu, vadovų ir pedagogų profesionalumu bei novatoriškumu, pasiekimais olimpiadose. Žmogų kuria auklėjimas, kuris ne mažiau svarbus už mokymą ir tą auklėjimą įprasmina progimnazijos pedagogai  kasdieniu kantriu darbu, puoselėdami bendruomeniškumo, atvirumo, nuoširdumo ir tautiškumo vertybes, taip kurdami gerąją įstaigos aurą“.

Jubiliejaus proga Irena Šiaulienė progimnazijai dovanojo  profesoriaus Liudo Mažylio Vasario 16 –osios Lietuvos Nepriklausomybės akto įrėmintą kopiją, linkėdama prasmingais darbais, pasiekimais moksle pasitikti Lietuvos valstybės šimtmetį. Prasmingas šventinio koncerto pabaigos akordas buvo lietuvių liaudies šokių pynė.

LSDP Klaipėda inf.

 

 

 

 

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *