Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

S.Chabibulina: “Padėkime jaunimui”

S.Chabibulina: “Padėkime jaunimui”

Buhalterius prakalbinti sunku, nes tai tisklumą ir kruopštumą mėgstantys žmonės. Tokia ir LSDP Klaipėdos skyriaus narė Sigutė Chabibulina.

-Apibūdinkite save. Kas esate? Kuo užsiimate?

-Esu Sigutė Chabibulina. Dirbu UAB “Revaka“ vyriausia finansininke. Su vyru užauginome du vaikus: sūnų ir dukrą, kuriais labai didžiuojamės. Gaila, jie gyvena toli nuo gimtojo miesto…Turiu anūką Keviną.

-Koks žmogus yra jūsų autoritetas? sigute chabibulina

-Vieno žmogaus kaip autoriteto neturiu. Stengiuosi mokytis iš stiprių, savo tikslo siekiančių žmonių.

-Kaip leidžiate laisvalaikį? Jūsų hobi, mėgstamiausia muzika/knyga. 

-Laisvą laiką leidžiu įvairiai: einu į koncertus, teatrus. Daug laiko praleidžiu gamtoje. Kiek leidžia galimybės dalyvauju partijos veikloje.

Kaip sekasi derinti buhalteriją ir politiką? Kaip į Jūsų visuomeninę veiklą žiūri kolegos ar šeimos nariai?

Buhalteriją ir politiką suderinu puikiai. Darbas politikai netrukdo. Šeimos nariai visur ir visada mane palaiko. Vyras, nors ir nėra LSDP narys, stengiasi dalyvauti ir man padėti politinėje veikloje.

 -Jūsų didžiausia svajonė.

-Svajonių, kaip ir kiekvienas žmogus, aš turiu, bet tegul jos lieka paslaptyje… Antraip neišsipildys.

kev-Ar seniai dalyvaujate LSDP veikloje? Kokia veikla čia užsiimate? Ko siekiate? Ar dalyvavimas veikoje pateisina Jūsų lūkesčius? Kokias problemas matote mūsų mieste?

-LSDP veikloje dalyvauju seniai. Daug metų dirbu rinkimų komisijoje, dirbu respublikiniuose sąskrydžiuose ir kitoje man patikėtoje veikloje. Esu Kretingos seniūnaitijos seniūnaitė. Stengiuosi dalyvauti visur ir gerai atlikti man patikėtus darbus.

Klaipėdoje problemų daug. Viena jų viešieji tualetai: jų labai mažai, plius daug užrakintų. Didesnis dėmesys turėtų būti skirtas jaunimui: kad likę Lietuvoje neišvyktų, o išvykusieji – grįžtų…

LSDP Klaipėda info

Dianos Jagelaitės-Čeginskienės ir S.Chabibulinos albumo nuotr.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *