Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Rugsėjo 8 d. Šilutėje vyks “Žuvienės virimo čempionatas 2018 m.”

Rugsėjo 8 d. Šilutėje vyks “Žuvienės virimo čempionatas 2018 m.”

Kreipimasis į 2018 m. žuvienės virimo čempionato būsimus dalyvius

Rugsėjo 8 dieną geriausi Lietuvos ir kitų pasaulio šalių žuvienės virimo meistrai jau 10-ąjį kartą rinksis į Šilutės tarptautinį žuvienės virimo čempionatą. Rinksis išsiaiškinti, kam atiteks magiškas čempiono žiedas – Šilutės rajono savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio dovana absoliučiai geriausiam žuvienės virimo meistrui.

Pirmą kartą čempionato istorijoje žuvienę virsime Šilutės širdyje – istorinėje Šilokarčemos (senojo turgaus) aikštėje, iš kur gardus žuvienės kvapas, nešamas Pamario krašto vėjų, pasklis po visą margą pasaulį.

Katilų aveniu su senbuvių prospektu, naujokų gatvelė, ešerių ir pūgžlių akligatviai kaip magnetas trauks žuvienės garbintojus, šnekančius skirtingomis kalbomis, bet mylinčius šį renginį, apie kurį gandas čempionato globėjos Vilijos Blinkevičiūtės dėka nuvilnija iki pat Briuselio ir Strasbūro.

Jei sumanysite čempionate dalyvauti ne kaip žiūrovai, turėsite galimybę kovoti dėl įvairiausių prizų: žuvienės čempionai gaus Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Sigito Šepučio dovaną, o geriausiai įvertinti žuvies sriubos rungties nugalėtojai bus apdovanoti Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus ir dešimčių įmonių bei Pamario krašto rūkyklų įsteigtais netikėtais prizais. Suburkite savo bendražygius, nušveiskite žuvienės katilą, kad saulėje blizgėtų, susiraskite didžiausią samtį, susižvejokite žuvų, iškelkite bures ir tiesiai į Šilutę. Čia išvirkite tokią žuvienę, kad jos ragautojai netektų žado.

Čempionato taisyklės.

https://www.silute.lt/go.php/lit/Cempionato-taisykles

 

Būsime ilgai, švęsime smagiai, o čempionatui pasibaigus liksime draugais.

Nėra klausimų, kurių negalima pateikti, nėra problemų, kurių nebūtų įmanoma išspręsti, todėl klauskite nesivaržydami ir dekite noru čia atvykti.

Pagarbiai,
mylintis Jus ir žuvienę, čempionato sumanytojas, organizatorius ir vyriausiasis šefas

Marijus Budraitis.
Iškilus klausimams, skambinti šiuo telefono Nr. 8 686 90 368

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *