Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Rugpjūčio 18 d. – gidė Audra kviečia aplankyti Joniškėlį, Basakojų taką

Rugpjūčio 18 d. – gidė Audra kviečia aplankyti Joniškėlį, Basakojų taką

Rugpjūčio 18 d. 6.30 val. išvykstame nuo Klaipėdos viešbučio.

Vyksime į Kemerų nacionaliniame parke (Latvija), įsikūrusį Basakojų taką, atpalaiduoti kojų nuo avalynės, pajusti pėdų masažą. Rekomenduojama dėvėti šortus ar sijoną, nes vienoje vietoje brisime į upelį.

Pėdos – žmogaus kūno pamatas, jose daugybė aktyvių taškų. Basomis kojomis keliausime per smėlį, grūdus, kankorėžius, akmenis, vandenį, …..

Tai nuotaikingas pasivaikščiojimas, teigiamai veikiantis sveikatai ir emocinei būsenai. Greta įvairių paviršių taip pat yra ir švelnus miško paklotas.

Vyksime į Joniškėlio miestelį, kuris minimas nuo 1606 m. kaip sena Karpių giminės valda. Čia Aplankysime Joniškėlio dvarą ir parką. Joniškelio dvaro sodybą sudaro senieji ir naujieji rūmai bei įvairios paskirties statiniai: oficina, du kumetynai, vandens malūnas, kalvė, svirnas ir kt. Klasicistiniai rūmai, unikalus parkas (patenkantis į dešimtuką unikaliausių Lietuvos parkų) ir gausybė legendų privers Jus visam gyvenimui pamilti šią nuostabią vietą.

Lankysime Lietuvišką vynuogyną su didžiausia vynuogių įvairove šalyje. Tik čia susipažinsite su daugiau nei 20 rūšių naminių lietuviškų vynų, paragausite egzotiškų vynuogių ar perprasite vyno degustavimo ypatybes. Joniškėlietis, vyno kultūros puoselėtojas, Algirdas Lungis, trisdešimt metų augina vynuoges ir daro lietuvišką vyną. Unikali patirtis ir tarptautinis pripažinimas pakeis Jūsų supratimą apie lietuvišką vyndarystę. Paklauskite savęs, kada paskutinį kartą ragavote burokėlių ar pastarnokų, svarainių ar rabarbarų vyno?

Esant galimybei aplankysime Naisius.

Kelionės kaina vienam asmeniui – 20 eurų (Autobuso ir ekskursijos kaina).

Papildomai:

Degustacijos kaina – 6 eurai/asmeniui;

Basakojų takas – 5 eurai/ asmeniui (suaugusiems);

3 eurai/asmeniui – vaikams, senjorams.

Gidė Audra Užemeckienė

Registracija tel. 8-699-45603

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *