Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Paskelbti piešinių konkurso „Nupieškime Valstybės atkūrimo 30-metį pasitinkančią Klaipėdą“ nugalėtojai

Paskelbti piešinių konkurso „Nupieškime Valstybės atkūrimo 30-metį pasitinkančią Klaipėdą“ nugalėtojai

Kovo 3 d. išrinkti tradiciniu tapusio piešinių konkurso – parodos „Nupieškime Valstybės atkūrimo 30-metį pasitinkančią Klaipėdą“, skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo jubiliejui paminėti, nugalėtojai.

Nugalėtojus rinko komisija: Vilniaus dailės akademijos Grafinio dizaino studijų programos koordinatorius Martynas Lapas, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos mokytoja metodininkė Loreta Poškienė, Vitės pagrindinės mokyklos dailės mokytoja-metodininkė Saulė Stakienė, Kretingos rajono Baublių mokyklos-daugiafunkcinio centro dailės mokytoja Rasa Jurgaitienė, LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkas Mindaugas Prialgauskas.

 

Sveikiname nugalėtojus bei nekantraudami jų laukiame atvykstant!

 

Apdovanojimai teikiami bus teikiami kovo 11 d.  Lietuvos verslo kolegijos aktų salėje (Turgaus g.21, Klaipėda) kiekvienai amžiaus grupei skirtingu laiku. Rekomenduojame atidžiai skaityti nurodytus teikimo laikus:

 

Apdovanojimai teikiami bus teikiami 11.30 val.: 

Amžiaus grupė  3-4 metai

 

I vieta

Arielė Žvinklytė, 3 metai

Bitučių gr.

Mokytoja Ingrida Petrylienė

Lopšelis-darželis „Dobiliukas“

 

II vieta

Delija Šlefendoraitė

Linelių gr.

Mokytoja Gražina Baronienė

Lopšelis-darželis „Eglutė“

 

III vieta

Kotryna Mankutė, 4 metai

Spalviukų gr.

Mokytoja Ieva Alvinskaitė

Lopšelis-darželis „Bitutė“

 

 

Amžiaus grupė 4-7 metai

I vieta

Dovydas Persijanas, 6 metai

Mokytoja Stanislava Verutė Torokvėjienė

Lopšelis-darželis „Boružėlė“

 

II vieta

Gabrielius Gečas, 6 metai

Mokytoja Inga Barsevičienė

Lopšelis-darželis „Čiauškutė“

 

III vieta

Šarūnė Kažukauskaitė, 5 metai

Mokytoja Janina Liuksienė

Klaipėdos rajono Dovilų vaikų lopšelis-darželis „Kregždutė“

 

Paguodos prizas

Elinga Jakštaitė, 4 metai

Mokytoja Vaida Narkienė

Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis

 

Apdovanojimai teikiami bus teikiami 12.00 val.: 

 

Amžiaus grupė 1-2 klasė

I vieta

Gabrielė Raudytė, 2 klasė

Mokytoja Aušra Kavolienė

„Varpelio“ mokykla-darželis

 

II vieta

Viltė Studencovaitė, 1 klasė

Mokytoja Renata Jurjonienė

Klaipėdos rajono Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras

 

III vieta

Adrijana Drungilaitė, 1 klasė

Mokytoja Nijolė Sereikienė

„Saulėtekio“ progimnazija

 

Amžiaus grupė 3-4 klasė

I vieta

Austėja Urbonaitė, 3 klasė

Mokytoja Lina Norkienė

Martyno Mažvydo progimnazija

 

II vieta

Monika Linkevičiūtė, 4 klasė

Mokytoja Inga Medeikienė

„Varpelio“ mokykla-darželis

 

III vieta

Dineta Šoblinskaitė, 3 klasė

Mokytoja Lina Norkienė

M.Mažvydo progimnazija

 

Paguodos prizas

Mėja Kotryna Kaubrytė, 4 klasė

Mokytoja Jolanta Kasperavičienė

Liudviko Stulpino progimnazija

 

Paguodos prizas

Marija Romanova, 4 klasė

Mokytoja Lidija Kaupienė

Maksimo Gorkio progimnazija

 

Kristupas Mažonas, 4 klasė

Mokytoja Rita Lavrenkovienė

M.Mažvydo progimnazija

 

Apdovanojimai teikiami bus teikiami 12.30 val.: 

 

Amžiaus grupė 5-6 klasė

I vieta

Karina Kaziulytė, 6 klasė

Mokytoja Tatjana Semionova

 Vydūno gimnazija

 

II vieta

Jorūnė Venckutė, 6 klasė

Mokytoja Vilija Morkūnaitė

P.Mašioto gimnazija

 

III vieta

Audrė Mažeikaitė, 6 klasė

Mokytoja Tatjana Semionova

Vydūno gimnazija

 

Paguodos prizas

Tėja Vaitkutė, 5 klasė

Mokytoja Virginija Damijonaitienė

S.Dacho progimnazija

 

Paguodos prizas

Rugilė Grabytė, 6 klasė

Mokytoja Tatjana Semionova

Vydūno gimnazija

 

Amžiaus grupė 7-8 klasė

 

I vieta

Titas Prekeris, 7 klasė

Mokytoja Rita Lavrenkovienė

M.Mažvydo progimnazija

 

II vieta

Vaiva Kazunko, 8 klasė

Mokytoja Virginija Damijonaitienė

S.Dacho progimnazija

 

III vieta

Alina Lukaševičiūtė, 7 klasė

Mokytoja Tatjana Semionova

Klaipėdos jūrų kadetų mokykla

 

Paguodos prizas

Vilgailė Mališkaitė, 7 klasė

Mokytoja Loreta Grigaitytė

Gedminų progimnazija

 

Amžiaus grupė 9-10 klasė

 

I vieta

Meda Srėbaliūtė, 10 klasė

Mokytoja Asta Petrutienė

Vėtrungės gimnazija

 

II vieta

Evelina Juškaitė, 10 klasė

Mokytoja Asta Petrutienė

Vėtrungės gimnazija

 

III vieta

Ema Minčinauskaitė, 2 gimnazijos klasė

Mokytoja Vilija Morkūnaitė

Ąžuolyno gimnazija

 

Paguodos prizas

Gabija Jakštaitė, 10 klasė

Mokytoja Asta Petrutienė

Vėtrungės gimnazija

 

Amžiaus grupė 11-12 klasė

 

I vieta

Deimantė Maciūtė, 17 metų

Mokytoja Asta Petrutienė

Vėtrungės gimnazija

 

II vieta

Emilija Jurolaic, 4 gimnazijos klasė

Mokytoja Žaklina Peseckaitė

Aitvaro gimnazija

 

III vieta

Taisija Volkova, 3 gimnazijos klasė

Tatjana Uporova

Žaliakalnio gimnazija

 

Paguodos prizas

Lėja Puidokaitė, 3 gimnazijos klasė

Mokytoja Sandrija Donskienė

Varpo gimnazija

 

Paguodos prizas

Ugnė Šiukšterytė, 12 klasė

Mokytoja Asta Petrutienė

Vėtrungės gimnazija

 

PROFESIONALŲ LYGA

Apdovanojimai teikiami bus teikiami 11.30 val.: 

 

Amžiaus grupė 3-7 metai

I vieta

Amelija Railaitė, 6 metai

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės Jaunimo centras

Vadovė Loreta Laurinavičienė

 

Paguodos prizas

Girius Bukantas, 3 metai

Mokytojas Rimvydas Kušlys

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Saulutė“ dailės būrelis „Ultramarinas“

 

Apdovanojimai teikiami bus teikiami 12.00 val.: 

 

Amžiaus grupė 1-4 klasė

I vieta

Liepa Astrauskaitė, 8 metai

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės Jaunimo centras

Vadovė Loreta Laurinavičienė

 

II vieta

Urtė Urbikaitė, 11 metų

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės Jaunimo centras

Vadovė Loreta Laurinavičienė

 

III vieta

Elzė Cibulskytė, 10 metų

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės Jaunimo centras

Vadovė Loreta Laurinavičienė

 

Paguodos prizas

Ieva Marija Rupšytė, 11 metų

Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės Jaunimo centras

Vadovė Loreta Laurinavičienė

 

Apdovanojimai teikiami bus teikiami 12.30 val.: 

 

Amžiaus grupė 5-8 klasė

I vieta

Evelina Mingėlaitė, 12 metų

Mokytoja Inga Šmitienė

Adomo Brako dailės mokykla

 

II vieta

Evelina Mockutė, 12 metų

Mokytoja Asta Poškienė

Adomo Brako dailės mokykla

 

III vieta

Smiltė Danauskaitė, 11 metų

Mokytojas Alfonsas Lekavičius

Adomo Brako dailės mokykla

 

Paguodos prizai

 

Vasarė Jakovlevaitė

Karolina Dobrovolskytė

Sofija Balčiūnaitė

Viktorija Ševčiuk

Zlata Neroda

Mokytoja Ugnė Nagrockaitė

Adomo Brako dailės mokykla

 

 

Amžiaus grupė 9-12 klasė

I vieta

Gustė Jonkutė, 4 gimnazijos klasė

Mokytojas Augustinas Burba

Adomo Brako dailės mokykla

 

II vieta

Monika Daukintytė, 15 metų

Mokytoja Inga Šmitienė

Adomo Brako dailės mokykla

 

III vieta

Mindaugas Posėčnas, 14 metų

Mokytoja Birutė Andriekutė

Adomo Brako dailės mokykla

 

III vieta

Emilija Zakarauskaitė, 17 metų

Mokytoja Inga Šmitienė

Adomo Brako dailės mokykla

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *