Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Pasaulinei diabeto dienai: lapkričio 14 d. nemokamai tikrins gliukozės kiekį kraujyje

Pasaulinei diabeto dienai: lapkričio 14 d. nemokamai tikrins gliukozės kiekį kraujyje

Lapkričio 14 d. minima Pasaulinė diabeto diena. Ta proga bičiulis Kazys Kuneika būstinėje tikrins gliukozės kiekį kraujyje visiems pageidaujantiems nemokamai bei pasakos kaip atpažinti bei gyventi su cukriniu diabetu.

K.Kuneika

Visi laukiami lapkričio 14 d. (trečiadienį) 13-16 val. LSDP Klaipėdos m. skyriaus būstinėje, Herkaus Manto g.40a, Klaipėda.

Registracija tel. 8-614-34678

Pasitikrinti gliukozės kiekį kraujyje patariama net jeigu neįtariate diabeto.

Cukrinis diabetas, kitaip vadinama cukraligė – tai endokrininė liga, kai dėl sutrikusios hormono insulino funkcijos, kraujyje padaugėja gliukozės.

Pasaulyje cukriniu diabetu serga apie 100 mln. žmonių, Europoje – apie 26 mln., Lietuvoje registruota apie 54 tūkst. sergančiųjų cukriniu diabetu, iš jų nuo insulino priklausomų apie 8 tūkst., nepriklausomų apie 42 tūkst., su tolerancijos gliukozei sutrikimu apie 4 tūkst. Lietuvoje yra apie 350 cukriniu diabetu sergančių vaikų.
Cukrinis diabetas – neišgydoma liga, kuri trunka visą gyvenimą. Tačiau laiku pradėjus gydymą ir adekvačiai koreguojant gliukozės kiekį kraujyje galima gyventi pilnavertį ir ilgą gyvenimą.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *