Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Paklauskite Europos komisijos nario Vytenio Andriukaičio!

Paklauskite Europos komisijos nario Vytenio Andriukaičio!

Vasario 8 d. 17 val. Tilžės g. 9, svečių namų “Aismarės” konferencijų salėje Europos Komisijos narys Vytenis Andriukaitis, atsakingas už sveikatą ir maisto saugą, susitiks su LSDP Klaipėdos m. skyriaus kandidatais į Klaipėdos m. savivaldybės tarybą bei skyriaus tarybos ir prezidiumo nariais.

Kokie didžiausi iššūkiai šiandien kyla Europai ir pasauliui? Kurioms sritims daugiausiai dėmesio turėtų skirti Europos Sąjunga artimiausiu metu? Ką turime daryti, kad sumažintume jūrų ir oro taršą Europoje? Kaip sumažinti išmetamo plastiko kiekį? Kaip Europa susijusi su produktais prekybos centruose, turguose bei mūsų lėkštėse ir kaip užtikrinti maisto produktų kokybę „nuo šakės iki šakutės”? Ką kiekvienas galime padaryti kovoje su maisto švaistymu ir kaip užtikrinti sveikesnę europiečių ateitį?

Kviečiame Klaipėdos miesto gyventojus aktyviai klausti, o pačius aktualiausius klausimus esame pasiruošę perduoti p.Vyteniui Andriukaičiui! Šis susitikimas – tai išskirtinė galimybė diskutuoti apie Europos ateitį Klaipėdoje!

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *