Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Padėka bičiuliams už pagalbą organizuojant kovo 11-osios šventę

Padėka bičiuliams už pagalbą organizuojant kovo 11-osios šventę

Kovo 11-ąją, 7 valandą ryto, šaltuko nepabūgę skyriaus nariai susirinko Turgaus gatvėje. Operatyviai imta tiesti virves nuo žibinto link žibinto ir kabinti ant jų jaunųjų klaipėdiečių kūrybą. Skubėta, kad bundantis miestas bei jo gyventojai būtų maloniai nustebinti vos pasirodę gatvėjė.

Šąlo pirštai, slinko laikas, o piešinių krūvos vis nemažėjo. Piešinius stropiai kabino Rita Banevičienė, Robertas Baltuonė, Birutė Zeigienė, Verutė Mikienė, Mindaugas Prialgauskas, Alfonsas Rušinskis, Romas Jurevičius, Imantas Paliakas, Dinas Kačinskas, Ieva Zumienė, Mindaugas Zumas, Žymantas Sinkevičius, Rasa Astikaitė-Genčas, Audra Užemeckienė ir kiti. Visgi, bičiuliai juos įveikė. Rolanda Andrutienė siūlė karštos arbatos, Juozas Sinkevičius ir Jonas Tautkus buvo nepamainomi organizatoriai. Inesa Raudonienė išrašinėjo diplomus ir padėkos raštus vaikams ir mokytojams. Visus sunku ir suminėti. Klaipėdos skyriaus nariai dirbo kaip vienas kumštis, tad tikslas  pasiektas tik nuoširdžiai dirbant kartu.

Uzemeckiene Gencas

Nuoširdus bičiulių darbas

Skyriaus moterys plušo kelias dienas kol piešinius sumovė į plastikines įmautes, suskaičiavo. Kompetetinga komisija išrinko nugalėtojus.

Nuoširdžiai dėkoju jums, mieli bičiuliai, už pasiaukojantį darbą kabinant piešinius Turgaus gatvėje ir kitą pagalbą organizuojant kūrybingą Kovo 11-osios šventimą!

LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkė

Lilija Petraitienė

Dianos Jagėlaitės-Čeginskienės foto reportažas

One Comment

  1. Kiek spalvų, kiek šypsenų, kiek geros nuotaikos!!! Šaunuoliai bičiuliai!

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *