Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

LSDP 5 žingsnių programa

LSDP 5 žingsnių programa

Ar visiems Lietuvoje gyventi gera? Deja, ne. Lietuvos socialdemokratų partijos narių netenkina šalyje įsivyravusi didžiulė pajamų nelygybė, skaudi dalies visuomenės socialinė atskirtis, grėsmingi emigracijos mastai ir daugelis kitų opių socialinių problemų, reikalaujančių neatidėliotinų sprendimų. Atėjo metas kelti ir atsakingai įgyvendinti dideles idėjas – kartu kurti teisingą ir augančią Lietuvą.

Pokyčius pradėję nuo savęs, pristatome konkretų planą – 5 žingsnių pokyčių programą. Grįžome prie pamatinių socialdemokratijos idėjų jas permąstę šiandienos kontekste. Visas pastangas telkiame siekdami užtikrinti socialinio teisingumo, bendruomeniškumo ir pagarbos Žmogui idealus.

Užtikriname maksimalų skaidrumą partijos viduje – nuo šiol visi partiečiai yra įtraukti į sprendimų priėmimą ir jų įgyvendinimo kontrolę. Griežtai prižiūrime ir užkertame kelią nepotizmo, korupcijos ar bet kokio kitokio nesąžiningumo apraiškoms.

Bene svarbiausias mūsų pokyčių programos siekis yra susiburti ir visiems kartu parengti socialdemokratinę viziją Lietuvai. Esami atviri ir kviečiame bendradarbiauti visus, kurie tiki Lietuvos ateitimi.

Kurkime Lietuvą tokią, kokią norime ją matyti. Kurkime ją visų Žmonių vardu.

LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas 

https://www.lsdp.lt/keiciames/

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *