Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

LSDMS išplėstiniame tarybos posėdyje priimti sprendimai

LSDMS išplėstiniame tarybos posėdyje priimti sprendimai

Mielos bičiulės,

Siunčiame Jums priimtus sprendimus LSDMS išplėstinėje taryboje. Ačiū visoms, kurios galėjote dalyvauti  ir pagrindinėms mūsų organizatorės Rasai (Elektrėnai)  ir Alinai (Vilniaus apskritis). Esame apsitarę, kad kiekvieną tarybos posėdį darysime vis kitoje apskrityje. Dalyvauja tarybos narės ir vienos iš apskričių klubų atstovės. Pirmasis posėdis vyko Tauragėje, o dabar Elektrėnuose. Po naujų metų pirmąjį ketvirtį pasisiūlė Panevėžio apskritis, greičiausiai bus Pasvalyje. Jeigu turite kitų minčių – siūlykite.

Nutarimai:

  1. Dėl LSDMS Šalčininkų klubo steigimo.

 Vadovaujantis LSDMS įstatų 12, 13 punktais buvo įsteigtas LSDMS Šalčininkų klubas ir patvirtinta LSDMS Šalčininkų klubo pirmininke Asta Jasionienė.

  1. Pristatyta LSDMS Juodojo protesto akcija “NE – smurtui prieš moteris”. Visa medžiaga Jums bus atsiųsta artimiausiu metu. Esmė jos – lapkričio dvidešimt penktą dieną siūlome įkelti į savo fb profilį vietoj savo nuotraukos mūsų parengtą juodą su užrašu paveiksliuką. (instrukcijas atsiųsime).
  2. LSDMS dalyvavimas Baltojo Kaspino kampanijoje. Jį organizuoja fondas FRIDA. Jos metu aktyvūs turi būti vyrai. (instrukcijas atsiųsime)
  3. Dėl LSDMS veiklos programos siūlymų. Nutarta kreiptis į LSDMS klubus dėl pasiūlymų LSDMS veiklos programai ruošiantis Lietuvos šimtmečiui, bei 100 metų sukakčiai kai moterys įgijo teisę balsuoti. Laukiame Jūsų idėjų.
  4. Dėl kandidatų parinkimo, iškėlimo ir sąrašo sudarymo tvarkos 2019 m. savivaldybės tarybos rinkimuose. Nutarta siūlyti LSDP valdybai, prezidiumui, tarybai koreguoti papildant 5 punktą:
  5. Po reitingavimo suderinama, kad kiekviename penketuke vienos lyties atstovų nebūtų ne daugiau kaip trys. (LSDP statuto 58 str.) ir sąrašas proporcingai išdėstytas taip, kad iš eilės neitų daugiau, kai du vienos lyties atstovai.

Pagarbiai,

Orinta Leiputė

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *