Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Laurynas Gaidelis: kodėl noriu tapti Savivaldybės tarybos nariu?

Laurynas Gaidelis: kodėl noriu tapti Savivaldybės tarybos nariu?

Atėjo laikas pokyčiams: svarbus dėmesys kiekvienam!

Gyvenimas davė dvejopus išbandymus: galimybę dirbti su skirtingų sričių bei amžiaus žmonėmis – t.y. jaunimu bei pagyvenusiais žmonėmis. Ir ši patirtis, suteikianti išskirtines žinias ir pažinimą, suteikia galimybę padėti šioms dviems sritims.

Pagal savo specialybę dirbu kineziterapeutu, taip pat turiu sveikatos vadybos magistro diploma. Pagrindinė mano veikla – darbas yra ligoninėje su pacientais sergančiais kaulų, raumenų, širdies ir nervų ligomis. Džiugu, kad šiemet buvau pastebėtas ir įvertintas – Mediko dienos proga mero apdovanotas padėkos diplomu.

Klaipėdiečiai mane tikriausiai labiau pažįsta, kaip jauną, aktyvų žmogų, atstovaujantį jaunimą. Džiaugiuosi, kad pernai buvau pastebėtas ir įvertintas kaip Klaipėdos jaunimo miesto lyderis. Bet tuo mano kelias šitoje srityje nesibaigė. Šiuo metu jau antrus metus esu Klaipėdos miesto Jaunimo Organizacijų Asociacijos “Apskritasis Stalas” pirmininkas. Ši organizacija vienija 24 jaunimo organizacijas ir su jaunimu dirbančius.

Priklausau Jaunimo Reikalų Tarybai. Džiaugiuosi, kad po truputį išjudinome ne tik Jaunimo aktyvumą, bet ir nugalime finansinius rūpesčius… Susirūpinimą kėlė jaunimo projektų finansavimas, tad keitėme nuostatas, kad organizacija galėtų rašyti kelis projektus bei keliame didžiulius iššūkius Klaipėdai: jaunimui reikia daugiafunkcinio centro, kuriame turėtų būti organizacijų ir bendruomenių biurai, konferencijų salės ir pan. skirtos jaunimo poreikiams tenkinti.

Mano manymu, problema etatų pareigybių patvirtinimas. Tad šioje srityje trūksta pačių jaunų žmonių, tėvelių įsitraukimo į valdymą, į jų poreikių vykdymą. Tad mano, kaip Tarybos nario užduotis, būtų įtraukti kuo daugiau jaunų žmonių į įvairių klausimų svarstymą.

Socialinėje srityje taip pat turime problemų. Būtina didinti ne tik socialinių darbuotojų skaičių, bet ir jų atlyginimus. Svarbu ir pasirūpinti socialinių darbuotojų saugumu lankant šeimas namuose. Suteikti tinkamus būstus socialiai remtinoms šeimoms – ne tik visiškai nusidėvėjusius bei kone gyvenimui netinkamus.

Savivaldybės projektų finansavimas taip pat problema:  kiekvienas skyrius turi turėti savo nustatytą tvarką. Viena iš pagrindinių užduočių turėti bendrą biudžetą projektams vykdyti. Vertinimo komisijos turėtų būti sudaromos iš nešališkų žmonių bei geriau samdomos paslaugos objektyviam įvertinimui.

Spręstinos problemos
Jaunimo pokyčiai. Naktiniai autobusai mieste. Jaunimo savanoriams  – nemokamas stovėjimas automobiliams apmokamose miesto erdvėse bei  nemokamas viešasis transportas. Talentų stipendijos.
Palaikai L.Gaidelio idėjas – Savivaldos rinkimuose balsuok už Lauryną.

3 komentarai

  1. Šiuo žmogumi galima pasitikėti, nes jei jis ką nors nori pakeisti, tai taip ir padaro. Tikrai verta balsuoti

  2. šauniai, taip ir toliau. Reikia suteikti galimybę klaipėdiečiams gyventi, visomis prasmėmis, geriau. Linkiu patekti į savivaldą ir padaryti bent šiek tiek gero KLAIPĖDAI. Palaikau ir tikiuosi nereiks dirbti po vieną už šviesesnę Klaipėdos gyventojų ateitį.

  3. Jaunatviškas polėkis ir ne žvalgymasis atgal ar amžinas dejavimas , siūlymai ką keisti -šio jauno žmogaus gyvenimo turinys. Šaunuolis

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *