Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Lapkričio 11 d. visi palaikykime “Akciją už gyvą ir kuriančią Klaipėdą”

Lapkričio 11 d. visi palaikykime “Akciją už gyvą ir kuriančią Klaipėdą”

KLAIPĖDA, – uostamiestis šalia Kuršių nerijos, kuri įtraukta į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo sąrašą. Klaipėda turi vokiečių kultūros palikimą, kurį gali panaudoti kaip istorinės traukos objektą tiek telkiant vietines bendruomenes, tiek pristatant miestą turistams, kurių kiekvienais metais atplaukia vis didesni srautai.
Klaipėdos policijos pastatų komplekso, kuris jau treji metai yra niokojamas gaisrų ir vandalų, pritaikymas kultūros ir bendruomenės reikmėms būtų didelis ir drąsus žingsnis į ateitį. Mes parodytume, kad norime būti kultūros uostu, o ne toksiškai užkrėsta pramonine zona. Lietuvos valstybė ateities planuose yra numačiusi, kad Klaipėda bus apjuosta juodu pramonės lanku. Pramonės efektyviam darbui reikalingas tik siauros specializacijos personalas, todėl meno mokyklos, universitetai bus po truputį uždarinėjami, kas vyksta jau dabar.

Ar mes sutinkame, kad Klaipėdoje liktų tik uostą, naftininkus ir logistiką aptarnaujantis personalas, kad vietoj multikultūrinio centro svarbiausioje miesto vietoje stovėtų Teismo rūmai? Taip, šiame pastate jie buvo. Buvo ir kalėjimas. Bet tuomet ir vietoj Klaipėdos universiteto turėtų būti kareivinės. Juk laikas yra pasikeitęs, o ar pasikeitęs mūsų mąstymas?

Ateik ir pastovėk už Policijos pastato pritaikymą kultūrai, edukacijai, turizmui ir draugiškam verslui. Apkabinsime ir simboliškai parodysime savo valią Klaipėdos miesto valdžiai ir Lietuvos vyriausybei.

Kur: Jūros g. 1 (prie buvusio Policijos pastato)
Kada: Lapkričio 11 d. (sekmadienį)
Akcijos metu regėsime teatralizuotą pareiškimą, stovėsime laisvo žodžio tribūnoje ir apjuosime savo vertybes gyva žmonių grandine.

 

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *