Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

L.Gvazdžiauskienė: “Ekstremalūs nuotykiai – mano antras vardas”

L.Gvazdžiauskienė: “Ekstremalūs nuotykiai – mano antras vardas”

Dvidešimt ketverių metų Lina Gvazdžiauskienė – LSDP Klaipėdos m. skyriaus naujokė: žavi moteris, 4 metų Marko mama, finansų ekonomikos studentė. Plačiau pasakoja ji pati.dof_9315-61-450x600

-Kokie Jūsų laisvalaikio pomėgiai?

-Dainavimas – privačios pamokos pas A. Smičiūtę- Butkevičienę. Kelionės. Mėgstu keliauti su šeima ir draugais. Didžiausią įspūdį palikusi šalis – savo gamtos grožiu – Norvegija. Nuostabiausias povandeninis pasaulis – Raudonoji jūra Egipte. Puikiausios ,,fiestos“ ir naktinis gyvenimas – Ispanija. Negaliu gyventi be sporto. Pilateso treniruotės, nardymas, šuoliai parašiutu, motociklai, slidinėjimas…

Ar turite žmogų, kuris yra Jūsų autoritetas? Jei turite, gal galite paminėti kas jis ir kuo Jus žavi?

-Mano didžiausias autoritetas yra mano Mama. Puiki lyderė tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle. Visada žavėjo tai, kaip ji sugebėdavo valdyti savo įmonę, jos personalą bei tuo pačiu skirti dėmesio ir šeimai.

Jūsų nuomone, koks dalykas/įvykis/faktas yra svarbiausi ir esminiai, kurie įvyko Jūsų gyvenime?

59-Svarbiausias įvyki mano gyvenime buvo mano sūnaus gimimas. Šiai dienai niekas nenustelbė vaiko gimimo metu patirtų emocijų.

-Gal teko patirti ekstremalių nuotykių?

-Ekstremalūs nuotykiai yra mano antras vardas… Juokauju. Dievinu adrenaliną, greitį, laisvo kritimo pojūtį. Žinoma, gimus vaikui į šiuos pomėgius su vyru žiūrime atsakingai.

Svarbiausias įvykis Linos gyvenime - sūnelio Marko gimimas.

Svarbiausias įvykis Linos gyvenime – sūnelio Marko gimimas.

-Jums labiausiai patikusi knyga/mėgstamiausia muzika.

-Mėgstamiausia knyga: Robert T. Kiyosaki ir Sharon L. Lechter “Pinigų srauto kvadrantas”.

Muzika labai įvairi – nuo klasikos iki šiuolaikinės pop muzikos.

-Kokia Jūsų didžiausia gyvenimo svajonė?

-Negaliu sakyti, nes neišsipildys, bet galiu išduoti krypti, tai susieta su profesija.

-Šeima ar visuomeninė veikla. Kas svarbiau? Kaip pavyksta tai derinti? Ar šeimos nariai neprieštarauja, jog daug laiko skiriate visuomeninei veiklai?

-Be abejo prioritetas visada šeima. Tačiau viską pavyksta suderinti, kai turiu nuostabų vyrą, kuris mane palaiko, leidžia man realizuoti save visose veiklose, kur aš jaučiuosi laiminga, tarp jų, žinoma, ir visuomeninė.

dsc_0213-900x598-Kodėl pasirinkote Lietuvos socialdemokratų partiją?

-Pats likimas mane atvedė į šią partiją neplanuotai ir netikėtai, bet lūkesčiai pateisinti.

Kokia veikla užsiimate partijoje? Ko siekiate visuomeninėje –partinėje veikloje?

-Šiuo momentu esu absoliuti naujokė, tad nespėjau visiškai įsilieti į partijos veiklas dėl užimtumo moksluose, bet jau turiu daug minčių.

-Kokias spręstinas problemas ir aktualijas matote kaip politinės partijos narys, kurias reikia spręsti Klaipėdos mieste, Lietuvoje?dsc_6990-400x600

-Manau pagrindinė problema yra ta, jog jauni žmonės, jaunos šeimos, kelia sparnus iš Lietuvos ir kuria šeimas svetur. Todėl, manau, labai svarbu spręsti problemas susijusias su jaunų šeimų, jaunų žmonių segmentu: darbo vietų kūrimas, skatinimai bei pagalba kuriant savo verslą, ugdymo įstaigos vaikams (darželiai, mokyklos) ir t.t.

 –Kokių turite pasiūlymų, susijusių su visuomenės gyvenimo kokybės gerinimu, kaip LR pilietis, klaipėdietis, tiesiog žmogus?

-Didesnį dėmesį skirti jaunimui, jaunoms šeimoms bei vienišoms mamos, nes būtent šie žmonės yra mūsų visų dabartis ir ateitis.

LSDP Klaipėda info

L.Gvazdžiauskienės asmeninio albumo nuotr.

 

One Comment

  1. Sauni mergina ;)

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *