Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Kovo 11-oji – Santarvės mokykloje

Kovo 11-oji – Santarvės mokykloje

Savaitgalis Lietuvai ir Klaipėdai buvo išskirtinis – šventėme Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventę. Išradingai ir prasmingai šią šventę paminėjo Klaipėdos “Santarvės” pagrindinė mokykla, sukvietusi į svečius kaimynus: Hermano  Zudermano gimnaziją, “Pajūrio “ pagrindinę mokyklą , ir kitų rusakalbių mokyklų atstovus -“Gabijos” progimnazijos, Maksimo Gorkio vidurinės mokyklos moksleivius, pedagogus.

Tiesiog pakylėtą šventės atidarymą skirtą Lietuvai surengė “Santarvės” moksleiviai: rašė raides lentoje ir deklamavo eiles. O kaip išradingai, su meile buvo išpuošta mokykla

Kita programos dalis – raiškiojo skaitymo konkursas visomis kalbomis: lietuvių, vokiečių, anglų, rusų ir net armėnų kalba. Moksleiviai deklamavo eiles skirtas Lietuvai, Tėvynei, skambėjo S.Gedos, V.Palčinskaitės, S.Neries ir kitų poetų eilės. Pasidžiaugiau, kiek daug talentingų vaikų turi mūsų maža šalis, kaip išraiškingai jaunieji skaitovai deklamuoja….

Ir dažnos mūsų dejonės dėl rusakalbių  mokyklų yra tik piktybinės – “iš piršto laužtos”, lietuviškumo – pagarbos Lietuvai ugdymo,  čia yra daugiau nei kitose įstaigose.

Lilija Petraitienė

Algirdo Kubaičio nuotr.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *