Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Klaipėdos socialdemokratės – moterų ralyje

Klaipėdos socialdemokratės – moterų ralyje

Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos Šakių klubo pirmininkė Ilona Leleivienė, Vilkaviškio klubo pirmininkė Jūratė Drunienė ir jų šauniosios komandos šeštadienį subūrė įvairių miestų moteris į jau tradiciniu tapusį renginį– „MOTERŲ RALIS 2019 – Suvalkijos vėjų genami“. Ralyje tradiciškai dalyvavo ir Klaipėdos socialdemokratės vadovaujamos Vilijos Malakauskienės.

Ralio trasa – istorinė ir pažintinė, aplankant įvairias vietas, susitinkant su bičiuliais bei skleidžiant socialdemokratines idėjas – Sudarge, Šakiuose, Kudirkos Naumiestyje, Vilkaviškyje. Šį pavasarį prie ralio starto stojo net 17 ekipažų, iš Kauno, Kauno raj, Kupiškio, Palangos, Klaipėdos, Elektrėnų, Jurbarko, Tauragės, Marijampolės, Telšių, Kalvarijos, Vilkaviškio ir Šakių. Tai ketvirtasis socialdemokračių moterų ralis, kuris net 100 renginio dalyvių įtraukė į bičiulišką kelionę – Suvalkijos keliais. Ekipažai turėjo po 4 komandos nares, kelionės metu dalyvės susipažino su šio krašto istorija, paragavo suvalkietiškų cepelinų, saugiai aplankė visas maršrute nurodytas vietas, o susitikę su vietos gyventojais – maloniai pabendravo.

Ralio finišas – Jono Basanavičius gimtinė. Renginio dalyves sveikino Europos parlamento narė V.Blinkevičiūtė, Seimo nariai R.Popovienė ir J.Olekas. Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos pirmininkė Orinta Leiputė, dėkodama visoms ralio dalyvėms pasidžiaugė šauniomis organizatorėms Ilona ir Jūrate, kurios moteris suvienijo ir įkvėpė energijos naujiems iššūkiams. Pakvietė visas grįžus į namus šia gera emocija, idėjomis pasidalinti, bei visus aplinkinius žmones pakviesti gegužės 26 dieną į rinkimus, bei balsuojant pasirinkti socialdemokratų sąrašą nr. 4.

LSDMS inf.

 

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *