Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Klaipėdos socialdemokratai vasarą palydėjo sąskrydyje

Klaipėdos socialdemokratai vasarą palydėjo sąskrydyje

Šeštadienį Klaipėdos socialdemokratai griausmingai bei varžydamiesi sąskrydžio linksmosiose rungtyse palydėjo vasarą.

Rolanda AndrutienėLSDP Klaipėdos skyriaus “siela” – “Baltijos” partinės grupės pirmininkė Rolanda Andrutienė šiemet vėl subūrė bičiulius į Gervaičių kaimo turizmo sodybą, Šernuose. Vienas iniciatyvus žmogus gali daug, nes tuoj atsiranda visas būrys bičiulių galinčių palaikyti šaunias iniciatyvas.

Šeštadienio rytas prasidėjo nuo R.Andrutienės bei jos vadovaujamų aktyvistų bei visų atvykusių į sąskrydį įsikūrimo Gervaičių sodyboje. Sąskrydžio dalyviai buvo paskirstyti į tris komandas atstovavusias LSDP kandidatus Klaipėdos vienmandatėse rinkimų apygardose – Irenos Šiaulienės, Lilijos Petraitienės ir Jono Sąlygos. Dar prieš sąskrydžio atidarymą tarėsi komandų kapitonai bei rungčių vadovės Inesa Raudonienė ir Vilija Malakauskienė.

Lilija PetraitienėVidurdienį, skambant LSDP himnui bei iškėlus socialdemokratų vėliavą, LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė skelbė sąskrydžio atidarymą. Pirmininkė pasidžiaugė bičiulių iniciatyvomis bei tikėjosi, jog ateityje jų bus dar daugiau, nes skyrius gausiai pildosi naujokais. Atidaryme dalyvavo bei bičiulius sveikino Klaipėdos apskrities kuratorius Gediminas Šiukštas, Klaipėdos miesto tarybos narys Jonas Sąlyga.

DIA_7563Iškilmingai pasveikintos bičiulės neseniai šventusios gimtadienius: Irena Šuipienė su gimtadieniu, o Danguolė Kelpšienė – su jubiliejumi.

Tada bičiuliai skubėjo varžytis, o komandų sėkmės talismanais tapo L.Petraitienė, J.Sąlyga bei dėl svarbių priežasčių negalėjusią atvykti Ireną Šiaulienę pakeitęs G.Šiukštas. Žaidimų aikštelėse virė aistros: komandų dalyviai braukė prakaitą ir ašaras, žiūrovai audringai skandavo mėgstamų komandų pavadinimus, tad nugalėjo…

Rosita VaičiulėSąskrydžio vedančioji Rosita Vaičiulė dėkojo visiems sąskrydžio rungčių dalyviams bei pirmiausia apdovanojo jauniausią – mažųjų socialdemokratų komandą, kuriai šauniai vadovavo profesionali pedagogė Reda Vaškienė. Suaugusiųjų grupėje nugalėjo visi: kiekvienas kandidatas įsteigė po prizą savąjai komandai, tačiau pripažinta, jog neįveikiama buvo J.Sąlygos komanda pasivadinusi “Rezidentais”.

DIA_7926Po varžybų visi smagiai ir draugiškai ragavo suneštines vaišes. Atsakingų bičiulių iškeptų Rolandos firminių šašlykų užteko visiems, o kur dar firminiai Melnragės auksarankių bičiulių rauginti agurkėliai. Tegu kaupiasi seilės visiems, kurie neatvyko į sąskrydį. Jūs laukiami kitais metais.

Sekė susipažinimas su bičiuliais-naujokais. Naujokus pristatė Rosita Vaičiulė. Ir laukta diskoteka…

LSDP Klaipėda info

Dianos Jagėlaitės-Čeginskienės nuotr.

2 komentarai

  1. Kaip ten bebūtų,Dinai,tai karštas žingsnis į priekį.Idėjų banką reikia remti visom prasmėm.

  2. Šaunuoliai ir organizatoriai ir dalyviai. Šai tokiuose renginiuose ir yra geriausios galimybės susipažinti ir geriau pažinti vieniems kitus.
    O pažįstamiems lengviau organizuotis bei rimtus darbus nuveikti. Kadangi rinkimai jau ne už kalnų, tai tokio pobūdžio renginukams pats metas, – tam kad priešrinkiminėje veikloje žmonės dirbtų kaip bičiuliška komanda.
    Gaila kad tokį vasarišką savaitgalį nemažai bičiulių praleido paskendę buityje ir darbuose ir negalėjo sau leisti tokios pramogos…
    Na, bet ką čia dabar pakeisi, – gal sekantį sąskrydį pavyks sudalyvaut?

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *