Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Klaipėdos socialdemokratai Šilutės tarptautiniame žuvienės virimo čempionate pelnė paguodos prizą. Sveikiname!

Klaipėdos socialdemokratai Šilutės tarptautiniame žuvienės virimo čempionate pelnė paguodos prizą. Sveikiname!

Rugsėjo 8 dieną geriausi Lietuvos ir kitų pasaulio šalių žuvienės virimo meistrai 10-ąjį kartą rinkosi į Šilutės tarptautinį žuvienės virimo čempionatą. Čia jau daug metų dalyvauja ir LSDP Klaipėdos m. skyriaus, Šilutės rajono skyriaus komandos. Šiemet Žuvienės virimo čempionate sulaukta ir garbių svečių: LSDP pirmininko Gintauto Palucko, Europos parlamento narės Vilijos Blinkevičiūtės.

Šie metai Klaipėdos skyriaus bičiuliams išvirusiems ypač skanią žuvienės sriubą buvo sėkmingi: politinių partijų apdovanojimuose mūsų komanda “Raudonieji pelekai” pelnė paguodos prizą- ungurį. Čempionate dalyvavo ir LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkė, Klaipėdos m. savivaldybės tarybos narė Lilija Petraitienė.

Dėkingi energingąjai LSDP Klaipėdos m. skyriaus “Baltijos” partinės grupės pirmininkei, Prezidiumo narei, bičiulei Rolandai Andrutienei už subūrimą bei begalinį entuziazmą, Sauliui Palukaičiui – už energiją darant visus darbus skubiai ir stropiai, Inesai Raudonienei – už kūrybiškumą, verslininkams – Kaziui Kuneikai ir Ramučiui Lėliui – už paramą, ir visiems šauniems Klaipėdos skyriaus bičiuliams: dalyvavusiems, talkinusiems. Beje, žuvienės sriubą šiemet virė bei “Raudonųjų pelekų” komandos šefu tapo bičiulis Ramutis Lėlys.

Čempionato dalyviai rungėsi kam atiteks magiškas čempiono žiedas – Šilutės rajono savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio dovana absoliučiai geriausiam žuvienės virimo meistrui. Pirmą kartą čempionato istorijoje žuvienė virta Šilutės širdyje – istorinėje Šilokarčemos (senojo turgaus) aikštėje, iš kur gardus žuvienės kvapas, nešamas Pamario krašto vėjų, pasklido po visą margą pasaulį.

Katilų aveniu su senbuvių prospektu, naujokų gatvelė, ešerių ir pūgžlių akligatviai kaip magnetas traukė žuvienės garbintojus, šnekančius skirtingomis kalbomis, bet mylinčius šį renginį, apie kurį gandas čempionato globėjos Vilijos Blinkevičiūtės dėka nuvilnijo iki pat Briuselio ir Strasbūro.

LSDP Klaipėda inf.

Ritos Banevičienės, Vidos Žukauskės ir Kristinos Gavrilenko nuotr.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *