Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Klaipėdos socialdemokratai – “Europos dviračių iššūkyje 2015”

Klaipėdos socialdemokratai – “Europos dviračių iššūkyje 2015”

Savaitgalį LSDP Klaipėdos skyriaus aktyviausi nariai – entuziastai dalyvavo tarptautiniame projekte “Europos dviračių iššūkis 2015”.

Tapti gražios iniciatyvos nariais bičiulius subūrė jaunatviškoji “Baltijos” partinės grupės iždininkė, “Versmės” seniūnaitijos seniūnaitė Kristina Gavrilenko. Socialdemokratine atributika dviratininkus “puošė” aktyvioji Rolanda Andrutienė. Galima pasidžiaugti, kad dviračių žygyje dalyvavo ne tik bičiuliai, bet ir jų šeimų nariai, bei tikėtina būsimieji socialdemokratai  – bičiulių vaikai ir anūkai. Kelionės maršrutas driekėsi nuo Vasaros estrados iki Girulių.

Klaipėdai ir jos gyventojams jau antrą kartą metamas iššūkis – miestiečiai kviečiami dalyvauti tarptautiniame projekte „Europos dviračių iššūkis 2015“.  Šiemet prie šios iniciatyvos prisijungė net 39 Europos miestai, kurie dalyvaudami šioje akcijoje varžosi, kas per visą gegužės mėnesį nuvažiuos daugiausiai kilometrų. Šiais važiavimais siekiama paskatinti žmones kelionei į darbą ar įvairius susitikimus dažniau rinktis dviratį, daugiau judėti ir leisti pailsėti miesto plaučiams.

www.lsdpklaipėda.lt

Dianos Jagėlaitės-Čeginskienės nuotr.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *