Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Klaipėdos socialdemokratai akcijoje “Darom”

Klaipėdos socialdemokratai akcijoje “Darom”

Uostamiesčio socialdemokratai gausiu būriu susirinko į Neįgaliųjų pliažą (II Melnragė) bei, kaip ir kasmet, dalyvavo respublikinėje akcijoje “Darom”. Šių metų respublikinės akcijos tikslas buvo švarinti mišką bei surengti iškylą, tad jis buvo pasiektas su kaupu.

Viskas prasidėjo nuo to, jog ankstų rytą visus į gamtą sukvietė bičiuliai Rolanda Andrutienė bei Sigitas Dobilinskas. R. Andrutienė susirinkusius informavo kaip rūšiuoti šiukšles, išdalino darbo priemones. S. Dobilinskas sveikino gausiai susirinkusius LSDP Klaipėdos skyriaus bičiulius bei skirstė darbus. Džiugu, jog bičiuliai gamtos švarinti susirinko su šeimomis, draugais, mažais vaikais ir net augintiniais. Didžiulis žmonių būrys pasklido po mišką bei nurodytą paplūdimio plotą. Oras buvo puikus, o bičiuliai draugiškai nusiteikę, tad visi džiaugėsi susitikę bei galėdami nuveikti kažką naudingo.

Paskirtu laiku, prie automobilių stovėjimo aikštelės pakraštyje, pastatyto didžiulio konteinerio jau rikiavosi šiukšlių maišai. Džiugiu buvo stebėti pašalinių praeivių reakciją: jie stebėjosi mūsiškių iniciatyva, palaikė ir, manau, bent kuriam laikui nedrįs teršti aplinkos.

Pabaigus darbus – būtinas aptarimas. S. Dobilinskas apdovanojo jauniausią bei aktyviausią bičiulę, o R. Andrutienė pakvietė ragauti ką iškeptų dešrelių. Laikas smagiam būryje neprailgo, niekas neskubėjo skirstytis…

LSDP Klaipėdos skyriaus info
 
Julijaus Brazausko nuotr.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *