Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Bičiulių erdvė

 

 

Bičiulis Tomas Klaipėdos mieste ir Klaipėdos rajone veža krovinius nuo 100 kg iki 15 tonų. Maloniai kviečiame pasinaudoti bičiuliams taikomomis nuolaidomis. Tel. 8-688-54444

 

 

 

 

——————————

 Bičiulis Rimantas bičiuliams siūlo bičiuliškas kainas

Atliekami santechnikos darbai. Santechnikas be išeiginių :)
 Greitai ir kokybiškai atliekami VISI santechnikos darbai: šildymo/ vėdinimo/ vandentiekio/ nuotekų sistemų darbai. Atliktiems darbams ir panaudotoms medžiagoms suteikiama garantija. Darbai atliekami privatiems namams, butuose bei bendrijose (tiek privatiems, tiek juridiniams asmenims). Vamzdyno remonto/ įrengimo darbai atliekami tiek namo viduje, tiek išorėje. Vykdome šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūrą. 
Montuojame: 
*Modernias šildymo sistemas (oras-vanduo geotermines) 
*Grindinio šildymo sistemas *Įrenginėjame skysto/ kieto kuro katilines 
*Drenažinių sistemų montavimas 
*Naujai statomo namo pajungimas prie vandientiekio įvado nuotekų išvado 
*Radiatorius 
*Gyvatukus 
*Keiciame maišytuvus, kriaukles, vonias 
*Wc, dušo kabinų montavimas/ remontas 
*Skalbimo mašinų bei indaplovių pajungimas.

+37064530057
Klaipėda

—————————————————————————–
Susibūrė patyrusių specialistų komanda ir įsteigė įmonę Klaipėdoje, kuri gali Jums palengvinti verslo vystymą, plėtrą. Kuo mes Jums galime būti naudingi:
buhalterinė apskaita – vedame apskaitą nuo pirminių dokumentų iki galutinio balanso, atstovausime Jus valdžios institucijose, teiksime teisines konsultacijas. Su Jumis dirbs patirtį transporto, logistikos, prekybos, gamybos ir kt. srityse turintys specialistai bei teisininkai. Kodėl verta pirkti apskaitos paslaugą, o gi taupote įmonės išlaidas savo apskaitos programai ir jos priežiūrai, taupote išlaidas žmogiškiesiems resursams. Galime dirbti ir su Jūsų turimomis sistemomis. Galime ateiti Jūsų finansininkui į pagalbą.
kompiuterių priežiūra – tai ne tik kompiuterių paruošimas darbui, bet ir konsultacijos įvairiais programų ar telekomunikacijų įsigijimo klausimais, teikiame debesijos paslaugas, kaina konkurencinga, nes dirbame su partneriais, kurie teikia aukštos kokybės ir aukštų technologijų paslaugas. Šiais laikais kompiuteriuose laikoma informacija yra aukso vertės, tai ar tikrai ji saugoma gerai ir galima bus atstatyti? Dar teikiame Interneto svetainių priežiūros ir kūrimo paslaugas. Jūs nežinodami šiuolaikinių programinės įrangos galimybių galite be reikalo švaistyti savo verslo lėšas. Todėl profesionali konsultacija gali Jums jas sutaupyti.
asmens duomenų apsauga – šiuo metu tai labai aktuali tema, visi juridiniai asmenys, vadovaujantis Europos Sąjungos Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, privalo atlikti savo įmonėse asmens duomenų apsaugos auditą ir apsirašyti procedūras susijusias su įmonės veikla. Kodėl reikia atkreipti į tai dėmesį, nes incidento atveju įsigaliojo labai didelės baudos 2-4 procentai nuo praeitų metų apyvartos arba milijonai eurų. Mūsų įmonė atlieka auditą ir parengia reikalingus dokumentus. Kadangi įmonėje yra ir IT specialistų ir teisininkų, tai aprėpiamos visos sritys, ne tik juridinė bet ir techninė.
Ilgametė darbo patirtis leidžia konstruktyviai iš šalies pažvelgti į Jūsų verslą ir pasiūlyti jo plėtrai tinkamas priemones ir paslaugas. 
Tikrai nepasididžiuokite ir kreipkitės drąsiai, kaina yra derybų klausimas, o konsultacijos yra nemokamos :)
O bičiuliams, kurie susiduria su statybomis, galime pagelbėti su dokumentų paruošimu statybos užbaigimui ar statybos leidimo gavimui.
Pagarbiai,
UAB “Girera” direktorė
Kristina Kačerauskienė
8 615 15987, director@girera.lt
—————————————————————————————————————————————-
 “Pajūrio medelynas”, prekiaujanti dekoratyviniais augalais ir vaismedžiais, nuostabiomis rožėmis, laukia pirkėjų bei bičiuliams siūlo nuolaidas.

Jūs laukiami Paribio g. 10, Klaipėda
8-611-36185
8-698-59797

_____________________________________________________________________________________________


____________________________________________________________________________

Kviečiu visas pasigražinti! 
Klasikinis manikiūras
Ilgalaikis gelinis lakavimas 
Pedikiūras 
Nagų priauginimas/papildymas 
Parafino terapija 
Procedūras atlieku ilgiau, bet kruopščiai,
profesionaliai bei su didele meile.
Tel.nr. 867079454
bičiulė Žydrūnė

______________________________________________________________________________

Kviečiu bičiulius į savo Sveikos gyvensenos klubą “Džiaugsmas” nemokamai konsultacijai ir kūno analizei. Bus galima sužinoti 9 kūno parametrus: Jūsų biologinį amžių, raumenų masę, kaulinę masę, riebalų ir vandens kiekį organizme ir t.t.

Sužinosite kaip pagerinti šiuos rodiklius, subalansuotai maitintis, kontroliuoti kūno svorį ir geriau jaustis. Bičiuliams taikomos nuolaidos mitybos programai. Registracija tel. 8 609- 18622, bičiulė Ieva.

 


Mokykitės vairuoti “Pajūrio vairavimo mokykloje”

UAB „Pajūrio vairavimo mokykla“,  turinti filialus S. Daukanto g. 20-3, Taikos pr. 71-78, Statybininkų pr. 14-48 ir Budelkiemio g.7 (“Varpo” gimnazija, kab.113),  organizuoja A, B ir B automatas, C, CE, D kategorijos vairavimo teorijos ir praktikos kursus, moko 95 kodą, vykdo kursus KET pažeidėjams. Laukiame visų norinčiųjų išmokti gerai, patikimai, ekonomiškai bei saugiai vairuoti. Taikomos specialios nuolaidos, skambinti tel. 8-652-40921.

————————————————————————————————

V.Rimkienė (kairėje).

Autobusų (50 vietų, tinka kelionėms į užsienį), mikroautobusų, senovinių automobilių ir visureigių nuoma Klaipėdoje. Paslaugūs, į Jūsų poreikius pasiruošę atsižvelgti vairuotojai. Juk tai šeimos verslas, kuriame dirbantys šeimos nariai, brangina klientus.

Taikomos specialios nuolaidos, skambinti bičiulei Vilijai tel. 8-652-40921.

 

 

 

—————————————————————————————————————————————————————————————————

Bičiuliai laukiami naujoje bičiulės L.Kuzmarskienės parduotuvėje Taikos pr.81 (šalia “Lalūnos”).

Nuolaidos ir pačios geriausios Šilutėje keptų skanėstų kainos.

15289113_1158507737518317_6570780752726986306_o