Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Klaipėdos skyriaus sąskrydis: sporto varžybos, gausybė svečių ir sužadėtuvės

Klaipėdos skyriaus sąskrydis: sporto varžybos, gausybė svečių ir sužadėtuvės

Susirinkusius sveikina J.Sabatauskas.

Klaipėdos socialdemokratai šeštadienį kartu kaimo turizmo sodyboje “Akmenynė” palydėjo vasarą. Tradiciniame skyriaus sąskrydyje bendrauta, sportuota ir tiesiog atsipalaiduota.

Socialdemokratus lepino puikus oras, tad laikas praleistas gamtoje, bičiulių būryje niekam neprailgo. Viskas vyko pagal LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininko pavaduotojos Rolandos Andrutienės programą.

Sveikinimo žodį taria pavaduotoja R.Andrutienė.

Pradžioje visus pasveikino LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkas MIndaugas Prialgauskas bei įteikė Europarlamentaro Juozo Olekos padėkos raštus bičiuliams ypač aktyviai dirbusiems rinkimų metu. Padėkos raštais paskatinti: Ana Žilienė, Lilija Petraitienė, Juozas Sinkevičius, Jonas Tautkus ir Rolanda Andrutienė. LSDP pirmininko

Padėkos raštas Rimantui Seniūnui.

Gintauto Palucko sveikinimo raštai jubiliejų proga įteikti Sonatai Nikitinai ir Jonui Tautkui. Rolandą Andrutienę skyriaus bičiuliai sveikino gimtadienio proga. Gausius raštus bičiuliams teikė svečias – LR Seimo narys Julius Sabatauskas. J.Sabatauskas ne tik linkėjo smagaus laiko kartu, džiaugėsi gražia bendryste su Klaipėdos bičiuliais, bet ir trumpai pristatė politines aktualijas.

Sporto varžybų nugalėtojai – L.Gečiaus vadovaujama komanda.

Klaipėdos skyriaus sporto renginių nepamainoma vedėja bei profesionalė – Rasa Paukšto. Ir šį kartą žavioji R.Paukšto bičiulius suskirstė į penkias komandas bei pakvietė susirungti smagiose rungtyse. Tądien sėkmė lydėjo bičiulio Lauryno Gečiaus vadovaujamą komandą – jie iškilmingai paskelbti nugalėtojais bei apdovanoti. Prizai skirti ir antrų, trečių vietų laimėtojams.

Sąskrydžio vedantys, aktorius ir režisierius Domininkas Malajavas pristatė meniškuosius skyriaus bičiulius bei improvizuotą eilių skaitymo programą. Bičiuliai ilgais plojimais palydėjo D.Malajavo ir Aleksandros Zikaraitės skaitomas eiles.

Eiles skaito D.Malajavas.

Visada smagu sulaukti kitų skyrių atstovų. Šiemet

L.Liutikienė ir M.Prialgauskas.

mus aplankė LSDP koordinatorės – Zita Eidukaitytė ir Modesta Petrauskaitė, LSDP Ukmergės skyriaus pirmininkas Arūnas Dudėnas, LSDP Klaipėdos rajono pirmininkė ir kandidatė į LR Seimą Ligita Liutikienė, LSDP Palangos skyriaus pirmininkė Svetlana Grigorian.

Smagaus pasibuvimo metu prisistatė simpatikai panorę tapti skyriaus nariais. Sąskrydžio netikėtumu tapo sužadėtuvės. Steponas pasipiršo bičiulei Redai

Pirmininkui M.Prialgauskui teko garbė pašokdinti jauniausią damą.

bei paprašė tapti jo žmona.

Daug šokta ir bendrauta, maudytasi… Dėkingi svetingiems “Akmenynės” šeimininkams. Jau dabar laukiame kitų metų sąskrydžio :)

LSDP Klaipėda inf.

 

 

 

 

One Comment

  1. Linksmybės baigiasi su žuvienės čempionatu…Prasideda rimti darbai…Rinkimai į Lietuvos respublikos seimą. Turim įrodyti kad klaipėdiečiai moka ne tik linksmintis bet ir rimtai dirbti…

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *