Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Klaipėdos jaunimui ir Europos parlamento narės Vilijos Blinkevičiūtės linkėjimai

Klaipėdos jaunimui ir Europos parlamento narės Vilijos Blinkevičiūtės linkėjimai

Savaitgalį vykusiuose Klaipėdos jaunimo apdovanojimuose įteiktos ir dovanos jaunimui – dvi kelionės į Briuselį, kurias skyrė Europos parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė.

Europos parlamento, teisininkė, Lietuvos politinė ir visuomenės veikėja, ilgametė LR socialinės apsaugos ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė perdavė dovanas bei linkėjimą uostamiesčio jaunimui – toliau siekti savo tikslų bei išlikti tokiais aktyviais Klaipėdos ir šalies piliečiais. Europos parlamento narės dovanas bei sveikinimus Jaunimo apdovanojimuose teikė LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkės pavaduotojas Mindaugas Prialgauskas ir “Baltijos” partinės grupės narys Mindaugas Bičkus.

V.Blinkevičiūtė apdovanojo “Metų ambasadorę” – Aistę Andruškevičiūtę.  Aistė Andruškevičiūtė – Klaipėdos miesto Jaunimo reikalų koordinatorė, kuri visada palaiko, motyvuoja ir įkvepia Klaipėdos jaunimą. Aistė turi ir savanorystės patirties – buvo Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos  „Apskritasis stalas“  valdybos narė, Kino klubo 8 ½ projektų vadovė. Žinodama painius jauno žmogaus kelius stengiasi kaip įmanoma padėti jauniems žmonėms kurti ir veikti Klaipėdoje.

Europos parlamento narė įvertino ir “Metų jaunimo lyderiu” tapusio Lauryno Gaidelio veiklą. Beje, jam ši nominacija skirta antrus metus iš eilės. Laurynas Gaidelis – Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“, vienijančios 24 organizacijas veikiančias mieste, pirmininkas. Laurynas motyvuoja ne tik 27 asociacijos  organizacijų savanorius, bet ir skatina jaunimo organizacijų vadovus aktyviai veikti Klaipėdoje. Vaikino savanoriška veikla trunka apie 10 metų. Laurynas ne tik puikus motyvacijos šaltinis, tačiau  visada yra su nuotaika ir pasiruošęs padėti kiekvienam ir jaunam, ir vyresniam. Būtent šios savybės ir padeda Laurynui kiekviena diena būti Klaipėdos jaunimo lyderiu.

Klaipėdos jaunimo apdovanojimai  2018 – tai didžiausias renginys skirtas pagerbti ir apdovanoti aktyviausius Klaipėdos miesto jaunuolius bei jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas, taip pat partnerius, kurie šiais metais buvo ir dirbo su jaunimu.

LSDP Klaipėda inf.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *