Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Bičiuliai ruošiasi socialdemokratų sąskrydžiui

Bičiuliai ruošiasi socialdemokratų sąskrydžiui

Jau šeštadienį Girulius užplūs LSDP nariai iš tolimiausių Lietuvos kampelių, tad vakar klaipėdiečiai intensyviai ruošėsi tinkamai sutikti bičiulius.

Šiandien Giruliuose, stovyklavietėje „Žuvėdra“ prasideda „LSDP sąskrydis 2014“. Sąskrydis pajūryje rengiamas jubiliejinius – dešimtuosius metus, tad klaipėdiečiai šioje srityje sukaupę nemažai patirties: bičiuliai žino savo pareigas bei noriai jas atlieka. Kasmet įsijungia vis naujų bičiulių, jų šeimos narių.

Penktadienio vakarą Giruliuose plušo LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė bei jos pagalbininkai. Buvo statoma scena, skyriaus palapinės, puošiama aplinka bei buvo skirstomasi būsimais, savaitgalio, darbais.

Romas Jurevičius bus atsakingas už sąskrydžio meninę dalį, Vytautas Kasparaitis – už sportą, Jonas Tautkus – už apgyvendinimą, Alfonsas Rušinskis – ūkinę dalį, Mindaugas Zumas – rūpinsis transportu. Sąskrydį koordinuos Kristina Gavrilenko, o Rolanda Andrutienė – rūpinsis maitinimu. Vilija Malakauskienė – atsakinga už skyriaus saviveiklininkus bei aplinkos puošimą. Visų ir neįmanoma suminėti, bet ksakrydisaip sako skyriaus pirmininkė L.Petraitienė kiekvieno bičiulio indėlis, geras noras labai svarbus. Juk būtent taip išmokstame komandinio darbo bei pasijaučiame reikalingi, svarbūs.

Pirmininkė išduoda, kad šiemet sąskrydžio dalyviams ruošiamas siurprizas -teatralizuota „Karališkoji Promenada“: bus pristatomas unikali Klaipėdos – karališkojo miesto istorija, sulauksime „karališkosios svitos“ vizito. Kokius priesakus,  kokį prūsiškąjį ediktą perduos Karalienės Luizės adjutantas Sąskrydžio garbės Pirmininkui premjerui Algirdui Butkevičiui? … Sužinos tik atvykusieji.

Kita šių metų naujiena donorystės akcija. „Siekdami būti socialiai atsakingi ir norėdami padėti puoselėti neatlygintos kraujo donorystės idėjas, sąskrydžio metu suteikiame galimybę sudalyvauti neatlygintinos kraujo donorystės akcijoje. Neatlygintinos donorystės pavyzdys  yra LR Seimo narys Julius  Sabatauskas  su  Alytaus miesto skyriaus bičiuliais. Siūlome pasekti jų pavyzdžiu. Birželio 20 d., penktadienį, 15.30 -17.00 val. donorų sąskrydyje lauks VšĮ „Nacionalinio kraujo centro“ atstovai. Nuoširdžiai kviečiame sudalyvauti“, – siūlė L.Petraitienė.

Dar prieš sąskrydį visų miestų atstovams buvo išsiųstas vieno LSDP bičiulio pasiūlymas: „Reikia ne tik pirkti prekę lietuvišką, bet ir vaišintis, kaip mūsų protėviai, – su saiku ir tik alumi bei midumi. Gyveno jie gražiai ir be jokių “vodkų, viskių bei brendžių”.  Dar 1988 metais buvo sakoma: “neblaivus lietuvis – blogas lietuvis”. Ir Arvydas Sabonis reklamuoja tik mineralinį vandenį… Tad stovyklavietėse vaišinkimės saikingai. Ir visuomenė tai priimtų kaip labai gerą ženklą, ir ne tik artėjant naujiems – Savivaldos rinkimams. Į stovyklą atsivežkite ne “bravorus”, o visokių rankdarbių – siuvinių, karpinių, drožinių, ir net kalvio vinių (jei tokių esama), akvarelių, eilių deklamuotojų… Kiekvienas skyrius galės pasipuošt, o jei bus lietaus – tai pastogė bus surasta. Pagirsime visus, o ir geriausius menininkus išsirinksime”. Tikimės, jog į šį gražų sumanymą bus astižvelgta. “Laukiame visų atvykstančių. Laukiame gero oro ir pakilios nuotaikos”,- sake L.Petraitienė.

LSDP Klaipėda info

 Dianos Jagėlaitės-Čeginskienės fotoreportažas

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *