Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Irena Šiaulienė: politika – ne tik mokslas, bet ir menas

Irena Šiaulienė: politika – ne tik mokslas, bet ir menas

“Politika – ne tik mokslas, bet ir menas”,- aptariant praėjusių metų darbus LSDP Klaipėdos skyriaus ataskaitinės konferencijos metu sake Seimo narė, Socialdemokratų frakcijos seime seniūnė Irena Šiaulienė.

Vakar LSDP Klaipėdos skyriaus bičiuliai rinkosi į ataskaitinę konferenciją. Jos metu pristatyta skyriaus tarybos ataskaita (pranešėja – pirmininkė Lilija Petraitienė), Finansų komisijos ataskaita (pranešėja – Vilma Eidininkienė), Etikos ir procedūrų komisijos ataskaita (pranešėjas – Kęstutis Dabravolskis).

Kazdailevicius

Aloyzas Každailevičius

Skyriaus tarybos ataskaita patvirtinta, finansų,  etikos ir procedūrų komisijų ataskaitoms pritarta, daug diskutuota, tačiau daugiausiai laiko prireikė Aloyzo Každailevičiaus pristatytiems kriterijams ir kandidatų sąrašo sudarymo principams savivaldybių rinkimuose. Pagal patvirtintus kriterijus bus sudaromas kandidatų į Klaipėdos Savivaldybės tarybą sąrašas.

gimtadienio sveikinimas

Pasveikinti gimtuvininkai

Konferencijos metu pasveikinti gimtuvininkai: Vilma Eidininkienė, Irena Lomakina, Mindaugas Prialgauskas, Ona Laukineitytė-Petrauskienė, Roma Gadeikienė. Naujai įstojusiems nariams įteikti partijos nario bilietai.

LSDP Klaipėdos skyriaus Rinkimų štabo vadovas Vladas Pleskovas kalbėjo apie artėjančius rinkimus. “Strateginis rinkimų planas jau sukurtas  pagal politikos mokslų tradicijas, tačiau jis tobulinamas. Mūsų skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė daug dirba bei stengiasi populiarinti partiją mieste, bet jai reikia visų bičiulių palaikymo”,- akcentavo vadovas.

Siauliene

Irena Šiaulienė

Bičiulis Valdemaras Anužis sakė, kad politinė partija  save realizuoja – dirbdama valdžios atstovaujamuose organuose, mūsų skyriaus siekis – Klaipėdos miesto savivaldybės taryba. “Turėkime sveikų politinių ambicijų – mums būtini 6-7 tarybos nariai”,- sake jis.

 Irena Šiaulienė džiaugėsi, jog skyrius vieningas ir susiklausęs. “Turime padėkoti L.Petraitienei, kuri dirba daug ir sąžiningai, bet partijos stiprinimas ir simpatikų gausinimas turi tapti visų bičiulių rūpesčiu. Daug demokratija nusivylusių žmonių, tad

konferencija

Lilija Petraitienė dėkojo bičiuliams už pagalbą

juos sunku patraukti savon pusėn, bet įmanoma  ilgo darbo dėka. Tik viskam reikia rasti tinkamą metą – kaip ir priėjimui prie žmogaus. Susiburkite, ieškokite būdų kaip spręsti miesto žmonių problemas. Vienas iš būdų tam – tapti seniūnaičiais. Ir žmonės įvertins jūsų pastangas”,- sake patyrusi politikė.

Lilija Petraitienė dėkojo bičiuliams už pagalbą ir supratimą bei priminė, jog politikoje stebuklų nebūna – tik kantrus kasdieninis darbas.

 

LSDP Klaipėda info

Dianos Jagėlaitės-Čeginskienės nuotr.

One Comment

  1. Demokratijoje labai svarbu kūrybiškumas, kitaip apie tave niekas taip ir nesužinos :) Dėl Lilijos ir jos pagalbininkų kūrybiškumo, didžiulio užsispyrimo klaipėdiečiai pagaliau padeda suprasti, kad šiame mieste socialdemokratų vis daugiau :)

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *