Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

I.Šiaulienė pagerbė pilietiškiausią 2017-ųjų Klaipėdos krašto jaunimo organizaciją – Pamario tunto skautus

I.Šiaulienė pagerbė pilietiškiausią 2017-ųjų Klaipėdos krašto jaunimo organizaciją – Pamario tunto skautus

Penktadienį tarp gausių “Jaunimo apdovanojimų 2017” nominacijų įteikta ir LR Seimo Pirmininko pavaduotojos Irenos Šiaulienės įsteigta nominacija skirta 2017-ųjų pilietiškiausiai organizacijai, kuria tapo LS Pamario tuntas (Skautai). Skautams atiteko LR vėliava ir Vytenio Povilo Andriukaičio knyga “Justino Marcinkevičiaus laikas”. Sveikiname nominantus!

LR Seimo Pirmininko pavaduotojos I.Šiaulienės dovanas apdovanojimų ceremonijoje įteikė Klaipėdos m. savivaldybės tarybos narė Lilija Petraitienė.

Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos “Apskritasis stalas” vadovas Laurynas Gaidelis sako, kad renginio “Jaunimo apdovanojimai 2017“ tikslas yra tinkamai įvertinti tuos jaunus žmones, kurie veikia ir dirba jaunimo labui – tam, kad šis jaunimas nebūtų pamirštas ir kad visi miesto gyventojai, tiek patys jaunausi, tiek vyresni, pamatytų ir išgirstų šiuos iniciatyvius jaunuolius.

Pagrindiniai renginio uždaviniai, kurie užtikrina Jaunimo apdovanojimų sėkmę – jauno, talentingo ir iniciatyvaus žmogaus tinkamas įvertinimas, jo užsibrėžtų ir pasiektų tikslų garsinimas bei viešinimas. “Šiuo renginiu siekiame parodyti, kad Klaipėdos jaunimas yra veiklus ir kad šis miestas turi begalę imlių ir iniciatyvių jaunuolių, siekiančių geriausių sąlygų jaunimui, o taip pat ir pačiam Klaipėdos miestui. Be viso to, jaunas žmogus, ieškodamas sprendimų, kaip pagerinti jaunimo gyvenimą Klaipėdoje, kurdamas bei viešindamas iniciatyvas, ne tik padeda kitiems jauniems žmonėms ir savo miestui, bet kartu tobulėja ir pats, didina savo kompetencijas įvairiose verslo srityse. Todėl manome, kad garbingai paminėti jaunus žmones bei jų veiklas yra prasminga ir reikalinga. Šio renginio metu bus apdovanojamos nevyriausybinės jaunimo organizacijos, jaunimo iškeltos iniciatyvos bei patys jaunuoliai, kurie matomai bei tikslingai dirbo dėl jaunimo. Mes norime parodyti, kad imlūs, iniciatyvūs ir be galo talentingi jauni žmonės Klaipėdoje yra matomi bei girdimi, o jaunimo organizacijos yra dėkingos už tai, ką jaunimas daro dėl geresnio Klaipėdos miesto gyventojų gyvenimo. Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ rūpinasi tuo, kokios ir kiek nominacijų bus įteikiama per Jaunimo apdovanojimus. Taip pat renginio metu, paskelbus nominantus ir nominacijų laimėtojus, pastariesiems buvo įteikiami prizai bei padėkos už indėlį dėl Klaipėdos miesto bendruomenės gyvenimo gerinimo. Jaunimo apdovanojimų renginys vyksta jau ne pirmus metus, todėl mes, jaunimo organizacija bei viena iš pagrindinių šio renginio organizatorių, nuolat siekiame, kad renginys taptų tęstiniu bei įsitvirtintų kaip graži tradicija, kurią puoselėtų ir kitos jaunimo organizacijų kartos”,- sakė L.Gaidelis.

LSDP Klaipėda inf.

Download (PDF, 226KB)

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *