Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

I.Šiaulienės sveikinimai veiklos sukaktį minintiems Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmams

I.Šiaulienės sveikinimai veiklos sukaktį minintiems Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmams

Pirmadienį LR Seimo pirmininko pavaduotoja Irena Šiaulienė sveikino Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmus (KPPAR) minėjusius savo 98 metų veiklos sukaktį. 

“Prekyba dar nesunaikino nė vienos tautos /B. Franklinas/. Šiandienos Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, pratęsę ir išplėtę senosios Klaipėdos pirklių korporacijos veiklą, atstovaujantys  šalies Vakarų regiono  verslo bendruomenę, artėja prie Šimtmečio. Tai patvirtina Rūmų veiklos prasmingumą. Veikdami verslo pasaulį keičiančioje naujų technologijų ir inovacijų aplinkoje, Rūmai, kaip verslo savivaldos organizacija, norėdami patvirtinti savo veiklos prasmingumą privalo nuolat keistis ir ieškoti naujų veiklos formų. Inovatyviausia ir klaipėdietiška veiklos forma „Verslas. Golfas. Džiazas“, kad uostamiestis ir regionas išliktų patrauklūs vietos ir užsienio investuotojams, skatintų naujas strategijas verslo ateičiai. Linkiu Rūmams sėkmės tarpininkaujant tarp verslo ir valdžios, pozityvaus dialogo tarp rūmų narių ir valdžios institucijų skatinant verslumą, naujų įmonių steigimą, konsultuojant pradedančius verslininkus. Džiugu, kad dirbdami verslo ateičiai neužmirštate ir šiandienos pasiekimų – pažymėdami pasiekusius rezultatų Darbo žvaigžde. Tegul Darbo žvaigždė ir bus tikroji kelrodė kelyje į Rūmų veiklos Šimtmetį!”,- dr. Irena Šiaulienė, Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotoja. 

KPPAR veiklos istorija skaičiuojama nuo 1919-ųjų. Atskirų Pramonės ir prekybos rūmų nebeliko 1939-aisiais Klaipėdos kraštą prijungus prie Vokietijos. Lietuvai atgavus nepriklausomybę rūmų veikla atkurta 1991-ųjų spalio 21 d., Vyriausybei priėmus nutarimą, pagal kurį šalyje buvo įsteigti regioniniai prekybos ir pramonės rūmai.
KPPAR yra Tarptautinių prekybos, pramonės ir amatų rūmų (ICC), Europos prekybos ir pramonės rūmų asociacijos „Eurochambers“, Europos verslo ir inovacijų tinklo (Europe Enterprise Network) bei Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos narys.
Vieni pagrindinių KPPAR tikslų – skatinti regiono užsienio prekybą, platinti informaciją apie rūmų narius ir jų veiklą, organizuoti verslo misijas, įvairius seminarus, mokymus, konferencijas, pristatymus, ginti narių interesus bendradarbiaujant su vietos ir valstybės valdžios institucijomis bei kt.

LSDP Klaipėda inf.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *