Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

I.Šiaulienė: „Mielas bičiuli, pasirink teisingai!”

I.Šiaulienė: „Mielas bičiuli, pasirink teisingai!”
„Mielas bičiuli, palaikyk Zigmantą Balčytį, Lietuvos socialdemokratų partiją sąrašo Nr. 10 ir mane – 9-ą numerį  LSDP sąraše. Kairioji politika Lietuvoje ir Europoje  –  reikalinga kaip niekada!“, – vakar per susitikimą su LSDP Klaipėdos skyriaus bičiuliais bei klaipėdiečiais sakė Seimo socialdemokratų frakcijos seniūnė, kandidatė į Europos parlamentą Irena Šiaulienė.

Jai antrino kandidatė į Europos parlamentą Birutė Vėsaitė (sąrašo Nr.5) sakydama, jog LSDP kandidatų sąrašas labai rimtas ir rinkėjai neapsiriks jį pasirinkdami.

SiaulieneAbi garsios politikės sumaniai moderavo diskusiją apie nūdienos politikos aktualijas, tad bičiuliai bei miestelėnai klausinėjo išsijuosę. Klausimų būta ir aštrokų, tačiau socialdemokratės sugebėjo ne tik atstovėti savo poziciją, bet įtikinti diskusijos dalyvius.

I.Šiaulienė priminė garsųjį kandidato į Prezidentus Zigmanto Balčyčio šūkį bei jį perfrazavo: „Žmonės turi dirbti ir uždirbti. Svarbu, kad nebūtų karo“.

„Manau, kad Z.Balčytis labai tinkamas kandidatas į Prezidentus. Jis nėra populistas, kaip ir kiti socialdemokratai, tad jam sunkiau įtikinti rinkėjus. Tikėkimės, kad žmonės sugebės tinkamai pasirinkti ir antrą kartą ant to paties grėblio neužlips“,- akcentavo Seimo socialdemokratų frakcijos seniūnė.

VesaiteB.Vėsaitė priminė apie propagandines atakas prieš LSDP internetinėje žiniasklaidoje. „Kodėl žiniasklaida vis dar tokia palanki buvusiai – konservatorių-liberalų – valdžiai? Spėju, kad jų valdymo metu spauda ir televizija buvo taip sočiai pamaitinta iš įvairiausių fondų lėšų, kad vis dar atidirbinėja savo geradėjams. Kita vertus, mes patys turime būti aktyvesni ir paremti savus komentarais. Susimąstykime ir kiekvienas prie to prisidėkime. Visur reikia įdėti darbo ir pastangų“,- priminė kandidatė į Europos parlamentą.

LSDP Klaipėda info
 
Dianos Jagelaitės-Čeginskienės nuotr.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *