Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Gruodžio 16 d. organizuojama ekskursija į Rygą: Rygos senamiestis, degustacija, Jugendo stiliaus muziejus

Gruodžio 16 d. organizuojama ekskursija į Rygą: Rygos senamiestis, degustacija, Jugendo stiliaus muziejus

Padovanokite sau ar savo artimiesiems Kalėdinę dovaną – pigią ekskursiją kartu su bičiuliais į Rygą.

Gruodžio 16 d. (šeštadienį) 6 val. nuo “Klaipėdos” viešbučio centrinio įėjimo keliaujame į Latvijos širdį – šventišką Rygą.

Didžiausia Pabaltijo sostinė graži visais metų laikais, tačiau metų pabaigoje ji atskleidžia visą savo žavesį. Šventinės nuotaikos lydimi leisimės į ekskursiją po Rygą, kurios metu susipažinsime su: prie Dauguvos prigludusiu Rygos senamiesčiu ir jo istoriniais statiniais. Ekskursijos metu padegustuosime latvišką “Rygos” balzamą ir sužinosime jo atsiradimo istoriją.

Laisvu laiku pasivaikščiosime po Kalėdinę mugę ir nueisime „Kalėdinių eglučių keliu“. Išgirsime Kalėdinės eglutės legendas, sužinosime kodėl iki šiol dėl eglutės nesutaria mūsų kaimynai estai ir latviai. Pastarieji teigia, kad pirmą kartą eglutė buvo papuošta ir užžiebta Kalėdų ir Naujųjų metų proga būtent Rygoje (1510 metais). Miestą papuoš daugybė įvairių eglučių, tarp jų bus ir tradicinių ir originalių.

Lankysimės Rygos Jugendo stiliaus muziejuje, kuris yra naujausias muziejus Rygoje, atidarytas tik 2009 m. Čia pristatoma ekspozicija – “Kalėdinis namų papuošimas”.

Pageidaujantiems – galimybė pavakarieniauti “Česnako” kavinėje, kur pateikiami įvairiausi valgiai su pagrindiniu ingridientu – česnaku.

Smagiai pasisvečiavę kaimyninėje Latvijoje, grįžtame į Lietuvą.

Išvykstame 6 h nuo “Klaipėdos” viešbučio pagrindinio įėjimo. Turėti pasą/asm.tapatybės kortelę. Rengtis šiltai, nes daug laiko praleisime lauke. Gidė Audra tel. 8-699-45603

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *