Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Gidė Audra gruodžio 1 d. kviečia pamatyti Pakruojo dvarą ir Šiaulius

Gidė Audra gruodžio 1 d. kviečia pamatyti Pakruojo dvarą ir Šiaulius

Išvykstame gruodžio 1 d. (šeštad.) 11.00 val. nuo “Klaipėdos viešbučio”.

Aplankysime Šiaulius vadinamus Saulės, saldainių ir savitų muziejų miestu. O kokie Šiauliai buvo tada, prieš kelis šimtus metų? Pasakos gidė Audra Užemeckienė, keliautojus pakvies į buvusią populiariausią tuomet Milštein kavinę ir skambant retro muzikai paragausite smetoniškų patiekalų ,pagamintų pagal autentiškus tarpukario receptus. Ragausime tautinio paveldo valgius.

Vykstame į Pakruojo dvarą, kur šią žiemą pirmą kartą Lietuvoje vyksta amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis „Didieji Kinijos žibintai“. Nuo lapkričio 24 dienos iki pat sausio 6 dienos Pakruojo dvare lauks milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinė mugė.

Didžiausioje Lietuvoje išlikusioje dvaro sodyboje kūrėjai iš Kinijos įrengs daugiau nei dvidešimt teminių šviesos instaliacijų. Festivalyje nušvis 40 metrų ilgio drakonas, pandų ir flamingų sodai, Pelenės karieta, elnių miškas ir daug kitų pasakiškų būtybių.

Viso šventinio laikotarpio savaitgaliais ir Kalėdų dienomis vyksiančiame festivalyje „Didieji Kinijos žibintai“ taetralizuotuose šou pasirodys Lietuvos ir Kinijos aktoriai. Į Pakruojo dvarą specialiai iš Kinijos atvyks ir įvairūs amatininkai, pakviesiantys iš arti pamatyti egzotiškus dirbinius ir jų kūrimo procesą. Renginio lankytojų lauks šventinė mugė, Rytų virtuvės skoniai, susitikimai su Kalėdų seneliu ir dvariškos pramogos.

Kaina asmeniui 25 eurų/asmeniui (autobusas ir lankomi objektai  – įskaičiuoti). 

Gidė Audra tel. 8-699-45603

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *