Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Gegužės 5 d. – pavasarinė kelionė į Šiluvą ir Burbiškių dvarą

Gegužės 5 d. – pavasarinė kelionė į Šiluvą ir Burbiškių dvarą

Mama yra pats brangiausias žmogus kiekvieno gyvenime, tad kilo mintis keliautojų klubui ir bičiuliams gegužės 5 dieną, artėjant Mamos dienai, pasiūlyti gražią pavasarinę kelionę į Šiluvą ir Burbiškių dvarą. Tai galėtų būti ir puiki dovana Motinos dienos proga mūsų mamoms, močiutėms, žmonoms.

Kelionės metu aplankysime aukščiausią ir ilgiausią tiltą Lietuvoje, pravažiuosime šventuoju Šiluvos kryžių keliu ir aplankysime Šiluvą, kur 1608 metais apsireiškė Švč. Mergelė Marija. Tai vienas pirmųjų Marijos apsireiškimų Europoje ir veikiausiai vienintelis, kai Marija kalbėjo kitos konfesijos žmogui. Vienuolyno sesuo supažindins mus su muziejaus ekspozicija bei papasakos apie Šiluvos istoriją. Tytuvėnų vienuolyne ragausime skirtingų skonių „Piligrimų giros“.

Aplankysime XVII a. Burbiškių dvarą, kuris garsėja nuostabiu peizažinio tipo parku, kuriame jaukiai išsidėsčiusias salas supa įvairiausi tvenkiniai. Šalia dvaro kasmet pražysta daugiau kaip 400 įvairiausių tulpių rūšių, todėl ir mes galėsime pasigrožėti šių pražydusių gėlių jūra. Taip pat turėsime galimybę susipažinti su Šeduvos ir Baisogalos dvarais bei poeto Maironio gimtine.

Kelionės data – gegužės 5 diena (šeštadienis), išvykstame 7.00 val. nuo “Klaipėdos viešbučio”.

Kelionės kaina vienam asmeniui – 23 eurai (Autobuso kaina, degustacijos ir lankomų objektų bilietų kainos įskaičiuotos).

Jums belieka pasiimti pinigų asmeninėms išlaidoms :)

Gidė Audra Užemeckienė tel. 8-699-45603

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *