Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Ekskursijoje po senamiestį – apie Klaipėdos iškilias moteris

Ekskursijoje po senamiestį – apie Klaipėdos iškilias moteris

Šiandien Klaipėdos demokratinės moterų kolegijos ir Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos Klaipėdos klubo narės „kitu kampu“ pažino uostamiesčio senamiestį. Į ekskursiją pakvietusi gidė Eglė Joknytė gražiosios lyties atstovėms pristatė Klaipėdos žymiausias moteris.

1

Eglė Joknytė.

Idėja ekskursijai gimė nuo Klaipėdos demokratinės moterų kolegijos pirmininkę Rositą Vaičiulę pasiekusio nuoširdaus laiško: „Antradienį ginuosi gidų kursus Klaipėdos mieste. Egzaminuotojas – Klaipėdos Turizmo Centro komanda, gidai. Tema, kuria suplanavau vesti ekskursiją – “Klaipėdos senamiesčio moterų istorijos”. Ekskursija planuojama vienai valandai. Pasakojama apie drąsias, veržlias, imlias moteris kūrusias ir kuriančias Klaipėdoje ir Klaipėdai. Visiškai netikėtai atradau apie Jus informaciją socialiniuose tinkluose, man patiko Jūsų skelbiama misija ir noras padėti moterims. Todėl norėčiau Jus pakviesti į ekskursiją po Klaipėdos senamiestį. Dalyvavimas nemokamas. Man bus smagu Jums suteikti informacijos apie Klaipėdos žymias moteris ir leisti Jums gerai praleisti laiką moterų būryje. Ar Jus domintų dalyvavimas tokioje ekskursijoje? Su savimi reikėtų turėti: gerą nuotaiką, patogią avalynę, ir kažką mėlyno ar jūrinio…“,- rašė Eglė Joknytė. Argi į tokį nuoširdų laišką buvo galima atsakyti neiginiu. Moterys nutarė dalyvauti.

2Šiandien Klaipėdos demokratinės moterų kolegijos ir Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos Klaipėdos klubo narės „kitu kampu“ pažino uostamiesčio senamiestį. Pradėta nuo Danės gatvės, Rotušės pastato. Kažkada čia trumpai gyveno Prūsijos karalienė Luizė, sustota prie spynoms skirto „Meilės medžio“, „Kaminkrėčio“ ir kitų Klaipėdos senamiesčio „įžymybių“. Plačiau neaprašinėsime – pasikvieskite E.Joknytę. Ji Jums mielai viską papasakos. Tikimės, jog egzaminą ji išlaikė ir tapo gide. To nuoširdžiai linkėjo visos ekskursijoje dalyvavusios ir ja likusios sužavėtos klaipėdietės.

LSDP Klaipėda info

Žanetos Skersytės nuotr.

Daugiau įvairių foto:

https://www.facebook.com/ldmkks/photos/pb.1495425084011982.-2207520000.1432707717./1645295722358250/?type=3&theater

https://www.facebook.com/lilija.petraitiene/media_set?set=a.10205063891611810.1078743381&type=3

 

 

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *