Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Bičiuliai klausė J.Clavo seminaro

Bičiuliai klausė J.Clavo seminaro

Seminaras “Advokacinių ir finansinių gebėjimų stiprinimas” – kas neišsigando sudėtingo pavadinimo, tas turėjo galimybę išgirsti daug naudingos informacijos, pateiktos aiškiai ir suprantamai. LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkė, kandidatė į meres Lilija Petraitienė ir bičiuliai dalyvavo seminare, kurį vedė Jurijus Clavas.

Intelektualaus fitneso klubų asociacijos prezidentas, labdaros paramos fondo “Europa Pasauliui” steigėjas, blogo “Sėkmės pamokos” autorius, asmenybės tobulėjimo bei tinklinės rinkodaros mokymų projekto Momenton bendraautorius, tinklodarininkas J.Clavas klaipėdiečiams kalbėjo apie komandinį darbą, tinkamo lyderio svarbą.5

Lyderiui būtina kompetencija, charizma, gerų santykių su komanda kūrimas. Komandos vadovui – lyderiui – labai svarbus ateities vizijos matymas. Tai išskiria jį iš aplinkinių.

Būti generalistu – taip pat svarbi lyderio savybė. “Lyderis turi rasti kituose savybes, kurių jie patys dar nemato”,- sakė J.Clavas.

Jeigu lyderis nesugeba aiškiai suformuluoti savo idėjas – neras pasekėjų, tad jam labai svarbu aiškiai išsakyti savo vizijas.

4L.Petraitienė, jau pasibaigus seminarui, pasakojo, jog socialdemokratinėje terpėje ji subrendo kaip asmenybė. “Manau, kad esu tikra socialdemokratė. Dirbdama įgijau daug kompetencijos: prieš porą dešimtmečių pradėjau nuo skyriaus atsakingosios sekretorės posto. Vėliau, praėjusi visus laiptelius, tapau skyriaus pirmininke, dabar esu kandidatė į meres. Nutariau pretenduoti į miesto vadovo postą, nes nebegaliu žiūrėti kaip Klaipėdoje žeminamas paprastas žmogus. Klaipėdietis šiame mieste murkdomas biurokratinėje “mėsmalėje”, tad, nuo mažens būdama kovotoja už teisybę, negaliu nutylėti ir šį kartą. Klaipėdai reikia socialinio teisingumo. Jei gerbiama valstybę, tai gerbkime ir paprastą žmogų”,- karštai tikino Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narė L.Petraitienė.

LSDP Klaipėda info

One Comment

  1. Ačiū skyriaus pirmininkei L.Petraitienei, kad galėjome prasmingai praleisti penktadienio vakarą klausydamiesi protingų vedančiojo J.Clavo minčių ir komentarų, diskutuoti su kolegomis visiems rūpimais komandos darbo klausimais.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *