Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Bičiuliai bėgo norėdami suteikti viltį

Bičiuliai bėgo norėdami suteikti viltį

Vakar LSDP Klaipėdos skyriaus nariai solidarizuodamiesi su sergančiais onkologinėmis ligomis dalyvavo pranciškonų organizuojamame „Vilties bėgime“. Dauguma mūsų bičiulių, kaip pirmininkė Lilija Petraitienė, tai darė septintą kartą. Lygiai metų ir organizuojama tūkstančius žmonių sutraukianti akcija.

Vilties bėgime“ dalyviai startavo  iš keturių skirtingų miesto vietų, nuo to priklausė distancijos, kurią reikėjo įveikti, ilgis. Iš tolimiausio taško – Taikos prospekto pabaigos (distancijos ilgis 10 km) bėgo du jaunuoliai-socialdemokratai, kai kas rinkosi startą nuo prekybos centro „Akropolis“ (5,6 km). Didžiausias bičiulių būrys startavo  nuo Atgimimo aikštės (2,9 km), o palaikymo komanda laukė prie prekybos centro „Studlendas“ (0,6 km iki finišo). Bėgikai finišavo Klaipėdos vasaros estradoje.

 vilties begimas2Džiugu, kad bičiuliai „Vilties bėgime“ dalyvauja su šeimos nariais: Janina Veselienė bėgo su anūke, Džemilė Madelytė su dukra Egle, LSDP Klaipėdos skyriaus Prezidiumo narys Vaidas Ramanauskas su žmona ir dukra, Jonas Garadauskas su žmona ir dviem vaikais vežimėlyje. Pirmininkės  Lilijos Petraitienės bėgimo partnerėmis tapo Sandra Žiogienė ir Ernesta Apanavičiūtė, Kristina Gavrilenko, Andrius Šlikas.

Lilija Petraitienė akcentavo, jog bėgimo metu kas metai pasitikrina savo fizinį pasiruošimą ir džiaugiasi, jog gali įveikti numatytą distanciją. „„Vilties bėgimas“ turi labai kilnią misiją. Neįmanoma likti nuošalyje. Tą supranta ir mūsų skyriaus nariai. Bėgime jie dalyvauja ir kaip savo darboviečių, mokyklų atstovai. Sveikinu visus įveikusius save ir suteikusius viltį sergantiems“,- sakė L.Petraitienė.

Vilties begimas3Bėgikus prie prekybos centro „Studlendas“ pasitiko Inesa Raudonienė, Rolanda Andrutienė, Aurelija Kryževičiūtė, Danutė Galvelienė. Šią trumpiausią distanciją bėgo ir jų mažamečiai vaikai, anūkai.

Garbaus amžiaus socialdemokratai, kaip Vytautas Navakauskas su žmona, bičiulius pasitiko jau vasaros estradoje.

LSDP Klaipėdos skyriaus info
 
Dianos Jagelaitės-Čeginskienės nuotr.
 

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *