Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

“Baltijos” grupė rinkosi balandžio 1-ąją

“Baltijos” grupė rinkosi balandžio 1-ąją

Nors ir balandžio 1-ąją, “Baltijos” grupės nariai, –  tie kurie neturėjo svarbių asmeninių bei darbo reikalų, susirinko į eilinį grupės susirinkimą.

Pagrindinis susirinkime keliamas klausimas ir pateikiama informacija buvo apie planuojamą grupės narių aktyvų dalyvavimą skyriaus akcijose.

Jau pačioje pranešimo  apie akcijos pobūdį pradžioje kilo debatai, klausimų ir komentarų lavina pasipylė ant pranešėjos net nesulaukus praktinės dalies.

Skersyte

Apie akciją susirinkusiuosius supažindino Žaneta Skersytė

Ne viskas vyko pagal planą, bet skyriaus pirmininkė įvertino, jog informacija dalyviams buvo pateikta išsamiai bei tinkamai.

Rosita sudėliojo “visus taškus”  bei akcentus savo interaktyvaus pasisakymo apie komandinio darbo svarbą bei potencialą metu.

Vaiciule

Rosita Vaičiulė pasisakė apie komandinio darbo svarbą

Sekančius “Baltijos” grupės susibūrimus planuojama daryti gal net ir dažniau, bet nebe tokius masiškus, o išsikviečiant po keliolika (kad per daug nesusisprausti) galinčių ir norinčių juose dalyvauti grupės narių tiesiog į skyriaus būstinę.

Tuo būdu, grupės aktyvo nuomone, būtų įmanoma detaliau atsakyti į grupės nariams kylančius klausimus, negaišinant tų bičiulių, kuriems atsakymai jau yra žinomi, išklausyti pasiūlymus dėl grupės efektyvesnio veikimo bei tiesiog neformaliai pabendrauti, maloniai bei turiningai praleisti laiką.

O neformalus bendravimas, trūkumų savalaikis identifikavimas ir yra tas varikliukas, leidžiantis organizacijai ne tik sukurti tampresnius ryšius tarp jos narių, bet ir sparčiau judėti pirmyn pozityvia kryptimi.

Dinas Kačinskas

Foto reportažas Dianos Jagėlaitės-Čeginskienės

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *