Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Atkurtai Lietuvai 100: Klaipėdos socialdemokratų sveikinimai senjorams

Atkurtai Lietuvai 100: Klaipėdos socialdemokratų sveikinimai senjorams

Klaipėdos m. savivaldybės tarybos narė, LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė kartu su LSDMS Klaipėdos m. klubo narėmis šiandien aplankė bei su Valstybės atkūrimo 100-mečiu pasveikino Telšių vyskupijos Caritas Klaipėdos regiono globos namų gyventojus.

Simboliška Valstybės šimtmetį švęsti kartu su vyresniąją bei prie jos atkūrimo prisidėjusia karta. Dėkingi už nuoširdų priėmimą direktoriui kun. Viliui Viktoravičiui bei nuoširdžiosioms globos namų darbuotojoms. Galime užtikrinti, kad senjorai čia jaučiasi puikiai, o po geruosius namus sklando ne tik gera nuotaika, bet ir naminių keptų obuolių kvapas. Senjorams padovanoti Živilės Žibkuvienės sukurti atvirukai, kuriuos užrašė bei senjorams linkėjimus skaitė pati L.Petraitienė. Įteiktas ir Klaipėdos socialdemokratų šakotis – koks gimtadienis be skanėstų :)

“Visa mūsų šeima prisidėjo simboliškai prie ateinančio Lietuvos gimtadienio.Tėtis Petras Gižas sugalvojo atvirutės šriftą, sūnus Deivydas Žibkus nurodė kokioje kūrimo programoje maketuoti, kitas sūnus Šarūnas dalyvavo galutiniame rezultate, teikiant atvirutes senelių namuose su Klaipėdos miesto tarybos nare Lilija Petraitiene”,- pasakojo Ž.Žibkuvienė.

Klebonas V.Viktoravičius svečiams padovanojo lankstinuką su klaipėdiečių sukurtomis Maldomis už Tėvynę, skirtomis Atkurtos Lietuvos 100-mečiui bei pakvietė visus vasario 16-ąją dalyvauti šv.mišiose už Lietuvą.

LSDP Klaipėda inf.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *