Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Vasario 16-oji bičiuliškai

Vasario 16-oji bičiuliškai

Laisvė atveria kelius mąstyti ir veikti taip, kaip norime. Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – LSDP Klaipėdos m. skyrius šventė kartu.

Bičiuliai dalyvavo eitynėse bei Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimo ceremonijoje Atgimimo aikštėje, ragavo šaunių šeimininkių išvirtą košę prie būstinės, bendravo. Su gimtadieniu pasveikinta LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė, su jubiliejumi – LSDP Klaipėdos m. skyriaus “Baltijos” partinės grupės pirmininkės pavaduotojas Dinas Kačinskas. 

LSDP Klaipėda inf.

Eugenijaus Maciaus nuotr.

 

One Comment

  1. Smagiai praleistas laikas. Bet tuo pačiu labai graudu, kad tik tokia maža saujelė susirinko. Tai labai rimtas signalas. Patys suprantate apie ką aš. Dar akį užkabino viena smulkmena. Yra bičiulių, kurie turi garbės dirbti skyriaus pirmininkės komandoje, bet gėdijasi net užsidėti LSDP atributiką tokiuose renginiuose. Neįvardinsiu vardų. Aš jam prieš pajudant iš būstinės kiemelio net spaudžiau ranką. Bet toliau jo niekur nesimatė. Manau, jog žmogus slapstėsi, kad neduok Dieve atpažins jį kas gatvėje ir dar partijos gretose. Tad tik tokia pastaba būtu. Prieš pasitikint žmonėmis, geriau juos pažinkite. :)

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *