Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

V.Rimkienės šeimoje – tik socialdemokratai

V.Rimkienės šeimoje – tik socialdemokratai

Pristatome vieną aktyviausių LSDP Klaipėdos skyriaus narių – Viliją Rimkienę. Visada pasiruošusi padėti, daug šypsosi, tad lengvai tampa visų bičiulių drauge ir numylėtine.

-Apibūdinkite save. Kas esate? Kuo užsiimate?

-Esu verslo pasaulio atstovė. Vadovauju UAB „Pajūrio vairavimo mokykla“, kuri Klaipėdos mieste jau turi du filialus – S. Daukanto g. 20 ir Taikos pr. 71. Mes organizuojame A, B ir B automatas, C, CE, D kategorijos vairavimo teorijos ir praktikos kursus, įgijome 95 kodą. Todėl laukiu visų norinčiųjų išmokti gerai, patikimai, ekonomiškai bei saugiai vairuoti. Bičiuliams ir jų šeimos nariams taikysime specialias nuolaidas, skambinkite tel. 8-652-40921.

-Koks žmogus yra jūsų autoritetas?DIA_8826

-Kaip tikrai socialdemokratei, be abejonės, didžiausias autoritetas yra a.a. Algirdas Mykolas Brazauskas. Šio iškilaus ir išmintingo žmogaus asmeninės savybės visada man imponavo.

-Kaip leidžiate laisvalaikį?

-Labai įvairiai. Viskas priklauso nuo aplinkybių, metų laiko ir tuo metu esančių šalia artimųjų ar draugų.

 -Ko norėtumėt išmokti?

-Labai norėčiau mokėti profesionaliai dirbti kompiuteriu. Kad nebereikėtų kviestis kitų pagalbos.

-Ko labiausiai bijote?

-Darbas veja darbą, reikia viską suspėti, todėl nėra kada galvoti apie baimes.

-Koks geriausias dalykas, kurį padarėte savo gyvenime?

-Džiaugiuosi, kad pavyko užauginti abu sūnus Tėvynę mylinčiais, dorais ir sąžiningais piliečiais.pajurio mokykl -Jūsų didžiausia svajonė.

-Mano didžiausia svajonė yra betarpiškai susijusi su darbine veikla. Labai norėčiau, kad vairuotojai kelyje būtų tolerantiški vieni kitiems ir nepažeidinėtų Kelių eismo taisyklių.

-Kodėl pasirinkote Lietuvos socialdemokratų partiją?

-Tai yra mūsų šeimos ir giminės tradicija – esame socialdemokratai.

 -Ar seniai dalyvaujate LSDP veikloje? Kokia veikla čia užsiimate? Ko siekiate? Ar dalyvavimas veikloje pateisina Jūsų DSC_8196lūkesčius?

-Esu LSDP senbuvė. Visada aktyviai dalyvauju Klaipėdos skyriaus organizuojamuose renginiuose. Talkinu sąskrydžiuose, konferencijose bei visur kitur, kur tik esu kviečiama. Džiaugiuosi, kad bičiuliai yra draugiški ir susitelkę, pasiruošę ištiesti pagalbos ranką.

-Kokias matote pagrindines problemas Klaipėdoje? Lietuvoje?

-Man, turinčiai verslą, ypač nepatinka tai, kad turint vairavimo mokyklos filialą miesto centre (S. Daukanto g. 20), tuo pačiu sukūrus darbo vietas, visgi tenka mokėti už automobilių stovėjimą. Įsivaizduokite, vairavimo instruktorius atvažiuoja prie mokyklos savo automobiliu, persėda darbui su besimokančiuoju vairuoti į specialiai įrengtą automobilį ir vyksta į Klaipėdos gatves. O už savo automobilį, paliktą prie vairavimo mokyklos privalo mokėti mokestį. Manau, kad tai yra neteisinga. Kaip mūsų mieste, taip ir visoje Lietuvoje, yra panašios bėdos – tai maži pajurio vairavimo mokyklaatlyginimai, šildymo kaštai, šiukšlių mokesčiai ir pan.

-Kokių turite pasiūlymų?

-Bičiuliai, būkime aktyvūs ir neabejingi mūsų gimtajam miestui Klaipėdai ir visai Lietuvai.

 

LSDP Klaipėda info

Dianos Jagelaitės Čeginskienės nuotr.

 

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *