Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

Tarptautinis vaikų ir jaunimo muzikos šlagerių festivalis „Klaipėda 2017“, globojamas L.Petraitienės, atsisveikino su Klaipėda

Tarptautinis vaikų ir jaunimo muzikos šlagerių festivalis „Klaipėda 2017“, globojamas L.Petraitienės, atsisveikino su Klaipėda

Klaipėda – 2017-ųjų Lietuvos kultūros sostinė, todėl prasminga, kad ir Tarptautinis šlagerių festivalis vyko Klaipėdoje, nes šiemet „Klaipėda – neužšąlantis kultūros uostas“. Tarptautinio vaikų ir jaunimo šlagerių festivalio “Klaipėda 2017” dalyviai atvyko iš įvairiausių pasaulio šalių ir  džiugu, kad festivalis dvi dienas vyko Klaipėdos dramos teatre, atnaujintame ir moderniame, puoselėjančiame šimtametes miesto kultūros tradicijas.

Rugpjūčio 4 d. vyko festivalio laureatų koncertas, kuriame buvo paskelbti GRAN PRIX laimėtojai, nes festivalio vertinimo komisijai susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad net 6 dalyviai surinko vienodą balų skaičių. Festivalio globėja ir Grand Prix steigėja L.Petraitienė apdovanojo Grand Prix (premija): Elviną Milkauskaitę  – Lietuva,  Aidaną Kosbaevą – Kazachstanas, Olesya Nedelka –   Rusija, Kairat Kapanov – Kazachtanas,  Algirdą Benetį  – Lietuva, Lillit Hambaryan – Armėnija.

                 Rugpjūčio 5 d. vyko vertinimo komisijos atrinktų festivalio finalistų konkursas dėl Šlagerių Princo ir Princesės, Vice-Karaliaus ir Vice-Karalienės bei Šlagerių Karaliaus ir Karalienės titulų. dalyvauja LRT TV tiesioginės transliacijos Gala – koncerte Klaipėdos dramos teatro salėje ir akompanuojant  orkestrui „Vilniaus  Simfoneta“ (orkestro  vadovas ir  dirigentas  V. Lukočius)

               Festivalio globėja L.Petraitienė džiaugėsi, kad ši muzikos ir dainos fiesta taip pat skleis garsą apie Klaipėdą, miestą prie Baltijos jūros ir klaipėdiečius, atvirus ir draugiškus, mylinčius meną ir muziką.

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *