Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

T.Agafonova nori tapti Tarybos nare

T.Agafonova nori tapti Tarybos nare

Pristatome LSDP Klaipėdos skyriaus narę, kandidatę į 2015 m. Savivaldos rinkimus Tatjaną Agafonovą.

-Apibudinkite save. Kas esate. Ko užsiimate?

-Aš esu Tatjana Agafonova. Pedagogė pagal išsilavinimą: kūno kultūros mokytoja bei edukologijos magistrė. Turiu daugiau nei dvidešimties metų patirties papildomo ugdymo veikloje. Esu dviejų žavingų vaikų – 29-erių ir 9-erių metų amžiaus – mama ir močiutė. Mano anūkei metai ir 10 mėnesių.

Šiuo metu esu Sekmingo gyvenimo karjeros kūrimo mokyklos iniciatorė bei dėstomų programų lektorė. Kuriu ugdymo programas vaikams, jaunimui bei tėvams. Programos įvairios, aktualios įvairiais gyvenimo momentais: sveikata, tarpusavio santykiai, finansinė laisvė bei saviugdos strategijos planavimas. Plačiau apie viską www.sekmeskurimas.lt

-Koks žmogus Jums yra autoritetas?

-Man autoritetas žmogus iš kurio aš galiu ir noriu mokytis. Toks, kuris savo veiklos sričiai skyrė daug laiko ir puikiai ją išmano. Pvz. Mary Kay, Antony Robbins, Brianas Treisi.

-Kaip leidžiate laisvalaikį?

1403735_10201862876907552_423243866_o

Dukra ir anūkė

-Laisvalaikį leidžiu drauge su savo puikia šeima. Kai susirenkame kartu vykstame į renginius vykstančius Klaipėdoje. Deja, jų nėra daug. Norėčiau, kad įdomių renginių mieste būtų daugiau. Miestui reikia pritraukti daugiau jaunimo, o tam mieste turi būti sudarytos galimybės įdomiai leisti laisvalaikį.

-Ko norėtumėte išmokti? Ar turite baimių?

-Labai norėčiau išmokti skaniai gaminti valgį.

Dėl žmogiškųjų baimių… Klausimas įdomus… Kas yra baimė, kas tai yra žmogiškoji baimė? Suprantu tai kaip nenorą kažką veikti… Man tai negresia.

-Koks geriausias dalykas, kurį padarėtė savo gyvenime? Gyvenimo prasmė pagal Tatjaną.

-Geriausia yra tai, kad pasirinkau sau tinkamą specialybę, t.y. pedagogė. Manau, kad gyvenimo prasmė būti laimingam, realizuoti save, savo gebėjimus. Svarbu, kad ši savirealizacija būtų reikalinga žmonėms gyvenantiems mūsų mieste bei šalyje.

-Jūsų didžiausia svajonė. Giliausią įspūdį palikusi knyga, muzikos kūrinys ar filmas?

-Mano svajonė yra pasiekti tokio lektoriaus lygio kaip Anthony Robinsas. Labai noriu, kad žmonėms patiktų gyventi Lietuvoje, Klaipėdoje: kad jų nekamuotų dideli mokesčiai, kad netrūktų perspektyvų tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus žmonėms, kad visiems netrūktų širdžiai mielos veiklos, hobi.

2Giliausią įspūdį paliko Stingo muzika, o filmas verčiantis susimastyti – „Laikas“.

-Kelionės. Kur teko pabuvoti? Kur dar noretumete nuvažiuoti?

-Teko pabuvoti: Sankt Peterburge, Rygoje, Taline, Maskvoje, Novočeboksarske, Varšuvoje, Berlyne, Paryžiuje, Londone. Norėčiau aplankyti Dubajų, Prahą bei Šveicariją.

-Kodėl pasirinkote Lietuvos socialdemokratų partiją?

-Pasirinkau šią partiją, nes man artimas ir suprantamas partijos tikslas bei programos. Norėčiau, kad kuo daugiau miestiečiai turėtų daugiau socialinių garantijų. Tapusi Savivaldybės tarybos nare balsuočiau už sprendimus, kurie miestą padarytų patrauklesnį gyventi žmonėms. Svajoju, jog grįžtų ir išvykusieji.

-Ar seniai dalyvaujate LSDP veikloje? Kokia veikla užsiimate? Ko siekiate? Ar dalyvavimas veikloje pateisina Jūsų lūkesčius?

-LSDP veikloje dalyvauju nuo 2002-07-12. Dalyvauju renginiuose bei partijos gretose randu bendraminčių. Dalyvausiu 2015 m. Savivaldos rinkimuose, tad noriu tapti žinoma rinkėjams bei surinkti reikalingą kiekį balsų, kad tapti Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nare.

Kokias matote pagrindines problemas Klaipėdoje? Lietuvoje?

-Didžiausia problema, kad Klaipėda tuščia. Vaikų užimtumas kelia rūpesčių. Kainos yra sunkiai įkandamos paprastiems žmonėms, tame tarpe ir man. Trūksta darbo vietų darbingo amžiaus žmonėms. Ir visoje Lietuvoje, manau, rimta problema greitai taps žmonių mažėjimas.

-Kokių turite pasiūlymų?

-Pasiūlymai:

Galvoti kokių darbo vietų ir kokioje srityje būtų galima įkurti Klaipėdos mieste. Tai, papildytų biudžetą, sumažėtų bedarbių skaičius. Mažiau reikėtų pašalpų.

Sudaryti galimybę pedagogams, registruotiems Darbo biržoje naudoti savo žinias, gebėjimus kaip papildomą ugdymą miesto vaikams.

Miesto sporto aikšteles, sales padaryti patraukliomis, kad būtų malonu jose treniruotis mūsų vaikams, kad atsirastų galimybė ten organizuoti aukšto lygio varžybas.

Būtina renovuoti senus miesto baseinus bei leisti jais naudotis vaikams ir siekti sportinių aukštumų.

LSDP Klaipėda info

One Comment

  1. Šauni , jaunatviškai ir žavi moteris- mama, močiutė… Linkiu sėkmės ir rinkėjų palaikymo

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *