Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

S.Žiogienė: “Muziką iškeičiau į politiką”

S.Žiogienė: “Muziką iškeičiau į politiką”

Pasaulinės muzikos dienos proga pristatome vieną muzikaliausių LSDP Klaipėdos skyriaus narių – Sandrą Žiogienę. Skyriaus naujokė nebijo išsakyti savo nuomonę ir socialdemokratinius įsitikinimus aršiai gina socialiniuose tinkluose. Belieka ja tik žavėtis ir sekti. Apie viską plačiau iš S.Žiogienės lūpų.

-Apibūdinkite save. Kas esate? Kuo užsiimate?

-Kaip artimiausi žmonės pasakytų, esu menininkė kardinaliai pakeitusi savo amplua. Atradusi gan veržlią savo racionaliąją pusę iš meno pasaulio pasukau į politiką. Likimas lėmė gimti Skorpiono ženkle ir įteikė dovanėlę – sudėtingą charakterį, praturtintą griežtumu ir kritika ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Todėl po mokyklos baigimo ėmiau ieškoti veiklos, kuri man tiktų. Atradau! Šiuo metu Klaipėdos universitete studijuoju politikos mokslus. 10553475_734270679978996_6684359200076399926_n

-Koks žmogus yra jūsų autoritetas?
-Tai intelektualus, turintis lyderio savybes žmogus, kuris nebijo išsakyti ką galvoja, net jeigu ta nuomonė prieštarauja visuomenės nuomonei. Žmogus – revoliucionierius savo srityje. Toks, kaip kompozitoriai Liudvik’as van Beethoven’as ir Richard’as Wagner’is. 
 
-Kaip leidžiate laisvalaikį?
Pastaruoju metu jo turiu ne daug, tad stengiuosi praleisti su mylimu žmogumi. Labai patinka atrasti dar nematytas vietas, fotografuoti gamtą, senovinę architektūrą. O labiausiai patinka skaityti, skaityti ir dar kartą – skaityti. 
 
-Ko norėtumėt išmokti?
Labiausiai norėčiau išmokti produktyviai išnaudoti laiką. 
 
-Ko labiausiai bijot?
Dabar yra toks labai keistas laikas, kai net gerai pagalvojusi negaliu pasakyti ko bijau. Nėra prasmės bijoti to, kas yra neišvengiama. O kitos baimės nekankina. 
 
Rogaland Arboretum Norvegija-Koks geriausias dalykas, kurį padarėte savo gyvenime?
Dėl to dažnai sau prieštarauju, bet tikriausiai tai yra žingsnis muzikos pažinimo link. Be jo dabar nebūčiau tokia, kokia esu. 
 
Jūsų didžiausia svajonė.
Jų turiu labai daug, bet jaučiu, kad išreikštos žodžiais jos gali ir neišsipildyti. Svajoju, kad išsipildytų visos mano svajonės. 
 
-Muzika Jūsų gyvenime…
-Muzika mane lydėjo daugiau, nei 12 metų. Baigiau Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnaziją, fortepijono specialybę. Taip pat keletą metų krimtau muzikologijos mokslus. Per visus tuos metus dalyvavau įvairiuose tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose. Teko garbė keliauti į Prezidentūrą ir atsiimti padėkos raštą iš Prezidento Valdo Adamkaus rankų. Tai buvo sunkaus darbo ir tobulėjimo kupini metai. Tikiuosi taip pat tobulėti ir naujoje veikloje. Nors jau nebegroju, bet klasikinė muzika mane lydi kiekvieną dieną. 
 
 –Kodėl pasirinkote Lietuvos socialdemokratų partiją?
Lietuvos socialdemokratų partija orientuojasi į labiausiai pažeidžiamą valstybės grandį – žmogų. Norėtųsi sumažinti pažeidžiamumą. Manau, kad LSDP ir politikos mokslai yra tinkamas derinys tam pasiekti. 10303756_10202595568225268_8284252895184548421_n
 
-Ar seniai dalyvaujate LSDP veikloje? Kokia veikla čia užsiimate? Ko siekiate? Ar dalyvavimas veikoje pateisina Jūsų lūkesčius?
Esu partijoje tik nuo šių metų balandžio 4 dienos. Stengiuosi prisidėti prie bendros veiklos ir labai liūdžiu, kad dėl laiko stokos negaliu aktyviai dalyvauti įvairiuose susirinkimuose ir renginiuose. Pažadu pasitaisyti ir džiaugiuosi, kad esu dalis komandos, kurią sudaro puikūs, įdomūs ir talentingi žmonės. 
 
Kokias matote pagrindines problemas Klaipėdoje? Lietuvoje?
Didelė problema yra teisingos ir naudingos informacijos stoka. Žiniasklaidoje pilna užterštų ir propagandinių naujienų, kuriomis žmonės yra linkę tikėti. Klaidinga informacija formuoja klaidingą nuomonę ir pažiūras. Tai labai ryškiai pasimato per įvairius rinkimus ir referendumus. 
 
-Kokių turite pasiūlymų?
-Labai norėčiau, kad Lietuvos Respublikos Konstitucija būtų rimtai nagrinėjama mokyklose. Taip žmonės labiau suprastų, kokias funkcijas gali atlikti Seimas ir Prezidentė, o kokią jų veiklą Konstitucija riboja. Taip kiltų mažiau konfliktų: žinant, kad politikai taip pat yra žmonės su ribotomis galimybėmis. 
LSDP Klaipėda info
 
Dianos Jagelaitės-Čeginskienės ir S.Žiogienės asmeninio albumo nuotr.
 

 

One Comment

  1. ŠAUNUOLĖ SANDRA.

    MUZIKINIS IŠPRUSIMAS DUODA PLATŲ PASAULIO SUVOKIMĄ IR ASMENYBĖS BRANDĄ.

    IR PASUKUSI KITU KELIU SANDRA, NEAPLEISKITE MUZIKOS. ČIA JŪSŲ STIPRYBĖ

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *