Pages Navigation Menu

Klaipėdos skyrius

R.Paukšto nori tapti generole

R.Paukšto nori tapti generole

“Pagimdžiau tris nuostabius sūnus. Pasikeičiau pavardę (Paukšto – mano močiutės mergautinė pavardė) ir pradėjau pasitikėti savimi. Atsivėrė antras kvėpavimas”,- sako LSDP Klaipėdos skyriaus narė, seniūnaitė Rasa Paukšto.

-Apibūdinkite save. Kas esate? Kuo užsiimate?
-Esu Rasa Paukšto. Dirbu UAB „Oksalis“- šaudymo trenere-instruktore. Taip pat vadovauju VŠĮ „SK Tempas“  ir dirbu šaudymo trenere.

-Koks žmogus Jums autoritetas?20140115_150914
-Man šis klausimas labai sunkus. Autoritetas – žmogus, institucija, doktrina, turintys visuotinį pripažinimą, ypač gerbiami. Šeimoje esu žmogus, pasiekęs gyvenime daugiausia. Mama – augino mane viena, be antrosios pusės, dirbo mokykloje budėtoja. Aš, turiu vyrą, dirbu vadovaujamą darbą, išeitų, pasiekiau daugiau nei ji? Tėvelis dirbo gamykloje, šaltkalviu. Jis buvo gerbiamas, bet ar autoritetas? Mano tėtis buvo tikras vyras, vyras iš didžiosios raidės, bet ar man, moteriai, autoritetas? Gal.. Brolis – Lietuvos čempionas (boksas), šaudyme aš laimėdavau prizines vietas, tai ar brolis autoritetas? Gal… Noriu, kad mano vaikai, būtų mano autoritetai, kad pasiektų daugiau nei aš.

-Kaip leidžiate laisvalaikį?
-Laisvo laiko turiu labai mažai. Turbūt tai pastebima įvairiuose LSDP renginiuose, nes ne visur galiu dalyvauti. Jei randu laisvo laiko, važiuoju į sodą, žemės darbai mane labai ramina, aš pailsiu, pabūnu „gryname ore“ su vaikais, lauke išsikepame kepsnių.

-Ko norėtumėt išmokti?
-Labai norėčiau išmokti gyventi ir nedaryti klaidų, o visa kita įgyvendinama.

1395348_604303359629907_341480279_n-Ko labiausiai bijot?
-Artimųjų mirties. Neseniai, kai mirė tėvelis, supratau, kad ta netekties našta ilgam. Mylėkite tėvus, draugus, artimuosius, nes jų netekę, gailėsitės…

-Koks geriausias dalykas, kurį padarėte savo gyvenime?
-Pagimdžiau tris nuostabius sūnus. Pasikeičiau pavardę (Paukšto – mano močiutės mergautinė pavardė) ir pradėjau pasitikėti savimi. Atsivėrė antras kvėpavimas.

-Jūsų didžiausia svajonė.
-Kuris karys nenori tapti generolu? Ir aš, kaip tas karys, noriu tapti generole, o tiksliau, noriu atgaivinti sportinį šaudymą Klaipėdos mieste. Noriu, kad vaikai treniruotųsi didelėje, modernioje šaudykloje.

-Kodėl pasirinkote Lietuvos socialdemokratų partiją?
-Pakvietė teisėjauti šaudymo rungtyje  LSDP sąskrydžio metu. Vėliau, pasiūlė būti nare. Pasiūlymą, kaip supratote, priėmiau.rasa pauksto

-Ar seniai dalyvaujate LSDP veikloje? Kokia veikla čia užsiimate? Ko siekiate? Ar dalyvavimas veikoje pateisina Jūsų lūkesčius? Kaip į Jūsų veiklą žiūri šeima, draugai?
-Jau 10 metų esu socialdemokratė. Dalyvavimas įvairiose veiklose pateisina mano lūkesčius. Labai mėgstu bendrauti. Dalyvaudama partijos veikloje, mažiau laiko skiriu šeimai, tai dabar stengiuosi labai atsakingai rinktis renginius: kurie svarbesni, kurie mažiau. Noriu, kad nenukentėtų dėmesys šeimai. Na, o draugai? Draugai tai bičiuliai-socialdemokratai. Senus draugus „pakrikštijau“ į bičiulius, ir įstojusi į partiją susiradau naujų draugų.

-Kokias matote pagrindines problemas Klaipėdoje? Lietuvoje?
-Didžiausia problema – politikai, kurie pamiršta, kas juos išrinko, ir kam jie turi tarnauti. Konkurencija – sveika, bet ne visada. Ne konkuruoti turėtume tarp savų, o vienas kitam padėti, papildyti. Visa kita – išsprendžiama.

-Kokių turite pasiūlymų?
-Draugauti. Dažniau susitikti. Juk draugiškuose pokalbiuose gimsta originalios idėjos.

LSDP Klaipėda info

D.Jagelaitės-Čeginskienės ir R.Paukšto asmeninio albumo nuotr.

2 komentarai

  1. Ir kareivių tarpe būna generolų. )) Palaikau Rasos idėją.Geriau vienas darbas,atliktas iki galo,negu daug nebaigtų.Kaip ir tai : geriau vienas kelias,vedantis į tikslą ,negu daug šunkelių ,vedančių į nežinią. Rasa,stiprybės Tau. Aš irgi prisijungiu prie tavo idėjos ir jau esu tavo palaikymo komandoje.

  2. Šauni, žavi moteris. Ateisiu šaudyti…

Palikite Komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *